Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális-e, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális-e, hogy nem akarok odaköltözni, ahol az exével lakott?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, párom szeretné ha majd összeköltöznénk, elég olcsó albérlete van, amit azonban az exével közösen vettek ki anno, csak a nő szakítás után elköltözött. Én azonban úgy érzem, hogy életem első (és remélhetőleg utolsó) összeköltözését nem egy olyan lakásban szeretném, ami nem a párommal közös kis kuckó, amit mi választottunk ki, hanem az övé, és az exé... Lehet, hogy hülyén gondolom, de számomra ez fontos. Nem érzem nála igazán otthon magam, többek közt emiatt is. Így nem szeretnék odaköltözni. Viszont félek, hogy az alacsony bérleti ár miatt ő maradni akar majd, és nem ért meg engem. Pedig fordított esetben tudom, hogy ő sem szívesen jönne olyan lakásba, ahol én az exemmel laktam előtte. Szerintetek? Mi lehet a megoldás?
2015. szept. 13. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Új albi keresése:)
2015. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De annyira jó áron bérli, hogy szerintem nem akar majd erről lemondani :( csak ettől félek..
2015. szept. 13. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Először új albérlet keresés, ha ez nem megy, akkor teljes étrendezés, akár festés is.
2015. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Te beteg vagy. Keress fel egy szakorvost.
2015. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha még saját lakás lenne az ex kedvenc színeivel kifestve azt mondanám normális. De ez csak egy albérlet... amit ráadásul manapság nagyon nehéz leakasztani ha nem költ rá az ember csak a bérletire 100-150 ezer forintot egy 30 nm-es lyukért a város rosszabb környékein, a jobbak pedig csak álom.


Tehát vagy megbarátkozol a gondolattal és elkezded úgymond a saját szájízed szerint átrendezni. Pl újrafesteni, kiegészítők, dekoráció, esetleg új bútor ha belefér, stb. vagy megharcolsz a pasiddal, hogy inkább ne jusson szórakozásra, félrerakni de te nem vagy hajlandó egy olyan lakásban élni, amire anno az exe azt mondta jó.

2015. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
konkrétan bútor sincs szinte a lakásban... a legnagyobb baj, hogy akkor sem tetszene, ha nem az exről lenne szó.. de ez csak hab a tortán..
2015. szept. 13. 14:39
 7/9 A kérdező kommentje:
iszonyat sok pénzt kellene beleölni a felújításba, bútorokat venni, ami megint sok pénz, annyiból akkor inkább bérljünk egy normális másik lakást, ahol se ex, se emlékek, semmi sincs, csak mi.
2015. szept. 13. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs de ez tényleg nem normális gondolkodás :)
2015. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális. Ebből kiindulva nekem meg el kéne adni a lakásom és újat venni mert a régi párom itt lakott? Vagy minden új partner esetében költözni kell, és teljes bútorcserét.végrehajtani?

Az ágyát is kidobatod, mert abban szerelmeskedett az előző kedvesével?

Szerintem nem normális.

2015. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!