Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 év "se veled, -se nélküled"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év "se veled, -se nélküled" kapcsolatban élek. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
12 éve vagyok a párommal ebből 9 éve élünk együtt,de egyre inkább úgy érzem "se veled,-se nélküled" tipusú ez a kapcsolat. Eléggé kihült a szerelem/szeretet köztünk..sokat veszekszünk.ő sokat dolgozik..alig van velem,1 hete szakítólevelet írt,erre én felhívtam akkor másnap visszajött.. de még mindig azt érzem hogy nem olyan mint rég volt és már nem is lesz olyan..már nem akar cirógatni..nem akar közös programokat,közölte hogy nem akarja tartani a születés,-névnapokat,Ő olyan mintha 50 évesek lennénk..csak nézzük a tv-t..azt jól van ez így.. :( Van valaki hasonló "cipőben"? Nem tudom hogyan legyen tovább?

#se nélküled..
2015. szept. 13. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

*1 hete szakítólevelet írt,erre én felhívtam akkor másnap visszajött.. de még mindig azt érzem hogy nem olyan mint rég volt és már nem is lesz olyan.


Minek hívtad vissza?

2015. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magam sem igazán tudom hogy mért hívtam vissza... Talán félek hogy egyszer majd megbánom hogy vége lett,félek hogy nem találok mást..(van egy betegségem amit kevesen fogadnának el.) Egy pici remény hogy majd minden olyan lesz mint régen.. Egy pici érdek (gyógyszert hoz (nincs időm dokihoz járni),féláron hoz bérletet,stb)
2015. szept. 13. 17:25
 3/7 aperitif ***** válasza:
Több évtizedet éltem se veled, se nélküled kapcsolatban, végül elváltam, de addigra valóban 50 évesek lettünk. A mai eszemmel nem várnék, nem reménykednék ennyi ideig.
2015. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 Szóval érdek. Megérdemled a sorsod.
2015. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet..most 32 vagyok,még új életet kezdhetek,de 50 évesen már hova..? Még gyerek sincs.
2015. szept. 13. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor elég gyenge jellem vagy neharagudj.Semmi nrm közt mellé sem gyerek sem érzelmek mert akor nem azt írnám se vele.se nélküle,csak az anyagi támogatás miat egyetlen emberrel sem lennék képes együtt élni,de hogy te...miért nem mész dolgozni!Keres egy megfelelő munkahelyen magadnak,kezdj új életet.
2015. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
17:52-es! Tévedésben vagy!Az anyagi támogatás minimális annyi hogy fizeti a netet ami 4000.-,egyébként külön kasszán vagyunk, a blokkokat az utolsó 20ft-ig elszámoljuk! A gyógyszert is azért hozza ő mert munkámból kifolyólag nincs időm orvoshoz menni kiiratni-nem a pénz miatt! Képzeld dolgozom!! Minden nap 9-től este 7ig! És még szombaton is! És egy kicsit szeretem is a párom..csak nem úgy...hanem mint mondjuk egy barátot.. ha nem így lenne már rég el tudtam volna engedni!!
2015. szept. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!