Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom magányos mellettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom magányos mellettem?

Figyelt kérdés

Azt mondta, magányos, nem tudom mit csinálhatnék. Nagyon igyekszem, próbálunk minél több időt együtt tölteni, elmegyünk kiràndulni, moziba, van mikor csak szimplán otthon megnézünk egy filmet vagy valami.Sosem veszekedtünk, eddig én azt hittem minden jó és boldog velem, azt mondta most minden összejött neki és kicsit besokallt. Nem lakunk együtt, mert én még tanulok és a szüleimmel élek. Azt mondta, nagyon szeret és azért,de èn félek, hogy nem lesz ennek jó vége. Mit csinálok rosszul?

18/L 25/F 10 hónapja együtt.


2015. szept. 14. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyetek egy kutyát és vidd el mekizni!
2015. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mármint a barátodat ne a kutyát!
2015. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem csinál semmit rosszul, inkább arra törekedjetek, hogy tartsátok meg ezt az állapotot. Vagy próbáld keresni akkor is, amikor épp nem vagytok együtt (Messenger, Viber, akármi), vagy készíts olyan dolgokat, amik arra utalnak, hogy amíg nem voltál mellette, addig is rá gondoltál, például egy komplett vacsi ha átér hozzátok, vagy valami kreatív dolog... nem tudom, a kézügyességem sose volt jó :D Itt mindenki a szexet fogja kérdezni/mondani, de ilyenekkel sokkal többet érnél szerintem. Sok sikert! :)


F

2015. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ülj le vele és beszéltesd ki a gondjait hallgasd meg és csak akkor tegyél valami ötlet javaslatot ha tényleg tuti máskülönben csak had sírja el a baját...

ha nem akarja elmondani b@ szd nyakon h ne folyccsa magába

2015. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!