Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az, amiért én csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az, amiért én csak a rossz családi hátterűeknek, szélhámosoknak, bűnözőknek kellek? Mit látnak bennem, amit mások észre se vesznek?

Figyelt kérdés
vagy ilyen barátom van, vagy nem kellek senkinek.
2015. szept. 17. 00:07
 1/7 A kérdező kommentje:
a normálisak nem akarnak tőlem soha semmit, max kihasználnak és dobnak.
2015. szept. 17. 00:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz körökben forgolódsz.
2015. szept. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Látatlanban ilyen embereket keresel magad mellé. Legalább 5 olyan ismerősöm van, akinek 1× egy ilyen pasija volt, és utána sorozatosan csak a hasonlókat találta meg. Mindig megszívta, de valahol ez tetszik neki.
2015. szept. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sebezhetőséged, ami lehet egy nagy-nagy önbizalomhiány miatt.
2015. szept. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van aki szívni akar. de tényleg. szereted ha kamuznak a fickóid
2015. szept. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érzek némi ellentmondást.

"a jók kihasználnak és dobnak"

Kihasználnak?

Akkor ők sem jók.

Lehet valami jellemhibád, ami miatt az ilyen arcokat vonzod.

2015. szept. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Én hiszek abban, hogy az ember azt vonzzs be, ahogy gondolkozik. Szerintem amíg a mentalitásod és a keserűséged nem változik, addig ugyanúgy a sz-ralakok fognak megtalálni. Ha egyszer változtatsz az attitűdön, és nem nyelsz le mindenféle marhaságot másoknak, és határozottan tudod, mennyit érsz, mit érdemelsz és nem alkuszol meg kevesebbel, akkor biztos, hogy az ilyenek is el fognak kerülni.
2015. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!