Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában nem kíván a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem kíván a barátnőm, de mi az oka?

Figyelt kérdés

az utolsó hetekbe majdnem minden nap szeretkeztünk most meg azzal az indokkal nem kíván , hogy állítólag nagyon kivan dörzsölődve lent. És egyszerűen bármit teszek nem sikerül beindítani az érzelmeit. Lassan 1 hónapja lakunk együtt. Próbáltam már pezsgővel és szamócával várni, masszázs gyertyafény mellett, de még így se.



27F 24N


2015. szept. 18. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem viselkedsz izgalmasan.
2015. szept. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

És az nálad nem opció,hogy tényleg ki van dörzsölődve?Előfordul,főleg ha mint írod utóbbi napokban minden np csináltátok,meg ha sok pózt válogattok közben,simán kidörzsölödhet.

Inkább ahelyett h erőltetnéd,inkáb kérdezd meg hogy van,mióta kellemetlen neki,nézzetek utána milyen hintőpor vagy vmilyen kenőcs kellene rá.

Ilyenkor nem kombinálni kellene hanem elhinni amit mondd és segíteni megoldani minél hamarabb...

2015. szept. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

vettem krémet amit segít az ilyen problémákon, de mennyire lehet hihető ? Meg furcsa számomra hogy azt mondja hogy számára ez most felszabadító érzés hogy nem szeretkezünk minden nap. Vagy én vagyok túlfűtött vagy ő lett visszafogottabb


vagy ami lehet hogy csak az én agyalásom másba szerethetett, és csak pusztán azért van velem mert egy szép házba lakom és megkap mindent tőlem. Viszont a kétszínűséget rühelem vagy ha visszaélnek a bizalmammal.

2015. szept. 18. 08:31
 4/8 anonim ***** válasza:

most költöztetek össze, és lehet, hogy múlik az újdonság varázsa, szünet kell a szexben.


hogy jön a kétszínűség ahhoz, hogy nem akar most veled szeretkezni? a kötelessége lenne?


én azt unom egyébként, hogy a kérdések fele itt nem arról szól, ami az eredeti kiírás. egy ártatlan kérdéssel indítasz, mintha tényleg meg akarnád vele oldani, aztán kiderül, hogy téged csak a technikai része foglalkoztat, a hatalmi viszonyok és a bizniszelés.

2015. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

megakarnám oldani a problémát mert olyan kapcsolatra minek alapozzak ami tegyük fel idővel bedöglik ? Egyszer elég volt majd fél évet elpazarolni az életemből. Akkor is bíztam mindent megtettem , hogy minden jó legyen még bulizni sem jártam el ,és hátba szúrtak ok nélkül ?

És pusztán annyi volt a magyarázat , hogy picit túl sokat ivott az ex ?

2015. szept. 18. 08:41
 6/8 anonim ***** válasza:
ebből annyit látok, hogy félsz, hogy kihasznál, MERT nem szeretkezik veled.
2015. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán ki tud dörzsölődni, ez szerintem is egy hihető és ésszerű indok. Plusz az is lehet, hogy most nincs kedve. Ahelyett, hogy erőltetnéd, esetleg meg is érthetnéd, elfogadhatnád, hogy most inkább NE, és simán csak bújjatok össze és nézzetek egy filmet. Több eredménye lenne, hidd el, mint annak, hogy mindenáron meg akarod erőszakolni, ha amúgy semmi kedve hozzá. Ez utóbbi még simán tönkreteheti a kapcsolatot, viszont ha elfogadod, hogy most inkább ne, akkor valószínűleg tartósabb lesz. A nő sem gép, ahogy te sem vagy az, a hangulata változhat rendszeresen, sőt, a ciklusától függően simán lehet, hogy most olyan időszaka jön, amikor egyáltalán nem kívánja (nekem közvetlenül vérzés után és pár nappal előtte is van ilyen időszak, bezzeg ovulációkor, akkor bírni kell szusszal), szóval érted. Nem gép, nem robot, egy érző lény, akinek vannak hangulatingadozásai, érzései, és a teste is sérülékeny, ha jobban igénybe veszed, mint különben hozzászokott vagy vágyna rá, kicsit kevésbé kívánja egy-két alkalommal, nem nedvesedik be annyira, és máris kidörzsölted, legközelebb már nagyon fájdalmas lesz. Én is átéltem, és határozottan rossz érzés. Az meg főleg, ha emiatt rögtön azt hiszed, hogy mással van és nem hűséges. Komolyan, az ilyen hozzáállás teszi tönkre a legjobb kapcsolatot is. Bizalom kell hozzá, és hidd el, ha mond valamit, másképp nem működik.
2015. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell kétségbe esned. Ha hetekig minden nap csináltátok, akkor persze, hogy kikészült a puncija. Ezen nem segít semmilyen krém. Pihentetni kell pár napot, vagy akár egy hetet. Semmiképp se erőltesd! Hiába várod pezsgővel, meg masszírozod, meg akaratoskodsz,ha egyszer FÁJ neki. Kérd meg, hogy ha újra jól érzi magát, akkor kezdeményezzen. Ha tovább tart ez az állapot, mint egy hét, akkor érdemes elmenni orvoshoz. Lehet, hogy összeszedett valami gombás fertőzést, és amiatt fáj neki.
2015. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!