Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hív munkaidőben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hív munkaidőben, ha nem veszem fel a telefont azt mondja pasizok. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mivel dolgozom nem mindig tudom felvenni a telefont.. . Ilyenkor mindig azt mondja biztos valami pasi kollégámmal vagyok, ezért nem veszem fel. Mi a véleményetek? Hogyan magyarázzam el neki, hogy ez munkaidő, nem akkor veszem fel a telefont amikor én akarom... hanem mikor úgy van időm.

Köszi!



2015. szept. 18. 10:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

féltékeny idióta...talán jobb még most menekülnöd mielőtt durvább lesz a szitu...


22F

2015. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Költőnő? ***** válasza:
89%
ratard idióta, mert ha nem volna az; magától is tudná.
2015. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Jobb helyeken nem kell magyarázatot adni arra, hogy munkaidőben miért nem tudod mindig felvenni a telefont. :/

Te már elmondtad neki, hogy mi a helyzet, innentől neked nincs több dolgod.

2015. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
14%
Hát ne pasizz munkaidőben.
2015. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
22%

Mondd el neki az igazat!!!!!


Hogy pasizol... :\ miért vagy ilyen??? :\ nem becsülöd? :\ hagy ott akkor! ez lenne a tisztességes

2015. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Szeretem mikor vannak akik azt hiszik magukról, hogy viccesek! :)
2015. szept. 18. 11:35
 7/38 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, de van oka hogy ilyet feltételez ??? Biztos nem jó kedvében mondja....
2015. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Semmi oka nincs. Nyilván ha lenne nem írnám ide ki. Legalábbis szerintem...
2015. szept. 18. 11:44
 9/38 anonim ***** válasza:
48%
akkor mi lehet az alapja ? mit gondolsz ? vmit csak mondd ezzel kapcsolatban!
2015. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Sajnos elég féltékeny más területen is, azt mondta az előző barátnőjei becsapták, és rögtön azt a képet látja maga előtt, hogy én is...
2015. szept. 18. 12:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!