Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahogy nem kívánom már ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy nem kívánom már ugy a barátnőm, mi történik?

Figyelt kérdés
Valahogy az utobbi 2 hónapban egyre kevesbe kívánom a barátnőm.26 f, 27l. 4 eve vagyunk együtt. Kb 1 honapja koltoztunk össze. Picit ugy érzem, hogy dirigál nekem. Magat meg kissé elhanyagolja. Nem mos fogat este, a lába bök, ha leszedi magáról a szőrt, van hogy az én borotvam használja.Bar regen nem zavartak ezek a dolgok,mostanaban igen. Sokszor már csókolózni sincs vele kedvem. Picit ugy érzem, miota osszekoltoztunk, nem jut idő a sajat dolgaimra. Nem gondoltam, hogy ha ketten vagyunk otthon, csak vele foglalkozhatok. Szeretnek nyelvet tanulni, bütykölni, de igy nem lehet. Ugy érzem nincs meg a kellő szabaddá. Picit boldogtalan is vagyok. Mit tehetnék? Hogy lehetne ezt rendbe hozni?

2015. szept. 18. 11:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Emellett folyton azzal jön, mikor kérem már meg a kezét. Meg legyen közös lakaskasszank stb. En meg meg csak a héten kezdek dolgozni, elotte egyetemre jartam. Picit sok ez igy egyszerre nekem :\
2015. szept. 18. 11:56
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbáltad már vele is megbeszélni?
2015. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez történik ha a külsőbe szeretsz bele.
2015. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pedig nem a külsőbe szerettem bele. :) Igen, beszeltem mar vele, de az érzéseim sajnos eddig nem igazan valtoztak
2015. szept. 18. 12:15
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nem a külsejébe szerettél bele, akkor mivel magyarázod, hogy a barátnőd még ilyen apró dolgokban sem hajlik kompromisszumra? Mi lesz még később?!

Na látod, hogy de, a külseje alapján választottad...

2015. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4 éve vagytok együtt, eddig hogy nem derült ki?
2015. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mert elotte nem eltnk egyutt, kb heti 2x talalkoztunk
2015. szept. 18. 14:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Uh, ez elég rosszul hangzik, pedig lány vagyok és én szégyellem kicsit magam a barátnőd helyett...

Az van szerintem, hogy nagyon nyeregben érzi magát, és mivel már nincs se rózsaszín köd, sem az, hogy csak néha taliztok, teljesen berendezkedett "normál" üzemmódba. Sajna ez van, valamilyen szinten mindenki megjátsza magát, ha csak randizni megy, nyilván fürdik előtte, borotválkozik, fogat mos...

Hát én megpróbálnám elmondani neki, hogy igaz, hogy 4 éve vagytok együtt, de azért te nem így szerettél bele, hanem ápolt verzióban és nem dirigálósan. Ezt mindenkinek meg kell értenie, még ha kicsit bántó is. Te sem lepődnél meg, ha a barátnőd nem kívánna, mert szépen megváltoztál kicsit rossz irányba. És ha ezt elmondod, hátha megpróbál változtatni. És akkor szerintem te is újra beleszerethetsz.

Lényeg, hogy ne érezze annyira nyeregben magát...

2015. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor ő ilyen, és úgy érzi, már megfogott, nem kell már küzdeni. Én ultimátumot adnék neki, vagy változtat, vagy ennyi, te nem ilyennek ismerted meg.
2015. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Esetleg nem lehet, hogy a barátnőd depressziós vagy kezd azzá válni?

Mert általában a depressziós emberek ilyen érdektelenek a saját maguk és a környezetük irányába.

2015. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!