Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a 26 éves-állítása szerint szerelmes-értelmiségi nőről, aki az első együtt töltött szilveszteren, a hotel liftjében összeveszik a párjával azon, hogy a férfi a két külső hívógomb közül (FEL-LE) nem a megfelelőt nyomta meg?

Figyelt kérdés
A kérdésre pedig - hogy ez a tény miben befolyásolja a párkapcsolatunkat, az együtt töltött ünnepet - a válasz az, hogy ez igenis fontos dolog, ugyanis én, a leendő gyermekei apja, ne a hülyeséget tanítsam majd meg a jövőbeli közös gyermekeinknek.
2010. márc. 13. 17:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Úristen...
2010. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%

egy hisztis pics.a, és ez még csak rosszabb lesz :S


itt az ideje lépni, jobb későn, mint soha

2010. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
40%
Na ez kemény. Volt barátnőm azon akadt ki,hogy bekötöm a tornacipő fűzőjét és nem bedugom a cipőbe. Azthittem megáll az eszem. Hát vélemény semmi azonkivül,hogy NŐ. Gyerekeket majd zárd el előle néha.
2010. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nő vagyok, de eszembe nem jutna ilyenen hisztizni. Vicc komolyan. Ha fáradt vagyok akkor is maximum húzom a szám, de ilyenen veszekedni??? Biztosan ezzel a nővel szeretnél te családot alapítani? Szerintem gondold át még egyszer. Semmi hülyeséget nem csináltál, csak gondolom te is fáradt voltál és véletlenül másik gombot nyomtál meg. Aki ezt nem érti meg és így reagál, háát. Én átgondolnám a helyedben. Üdv: 21/N
2010. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
84%

"Hát vélemény semmi azonkivül,hogy NŐ"

Édesanyád is nő, látszik is, milyen gyereket "nevelt"... Szégyelhetnéd a pofádat.

2010. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
en is no vagyok es egyet ertek az elottem valaszoloval sztm is kicsit lokott a csaj de a szerelem nm valogat szal...inkabb mond meg h valtoztasson mert hanem nm fog jol alakulni a dolog de ne ugy mond h fenyegetesnek tunjon mert meg a vegen szakit mert azt hiszi h mar nem akarod am a csajok nm szeretik ha meg akarjak oket valtoztatni szal sztm mond azt is h ugy szereted ahogy van es vele akarod elkepzelni a jovod de ha azert mond meg h zavar mert ha nm mondod meg kesobb meg kisebb dollgokert fog kiakadni es szamodra ez a parkapcsolat maga lesz a pokol
2010. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
17:51 ez tényleg csúnya volt. Írtam, hogy én is nő vagyok, de soha nem problémáznék vagy hisztiznék ilyenen.
2010. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
az azelottivel a csajjal ertek egyett nm aki azt mondja h szegyelhetned a pofad
2010. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
na a cipofuzos kemeny
2010. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
Hát, én nem tudom, jó lenne a másik felet is hallani... lehet, hogy már előtte történtek dolgok, és ekkor fakadt ki. Két mondat és csak az egyik fél szemszöge alapján nem lehet jól ítélni.
2010. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!