Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xsjado Skeleton kérdése:

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nemrég összevesztünk barátnőmmel és nem tudtuk hogy folytassuk-e.Aztán elmondta hogy amíg ez volt csókolózott egy másik pasival többször is. Ti mit tennétek a helyemben?

Szakítanátok vele azonnal vagy megadnátok neki a második esélyt?


2015. szept. 19. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakítanék vele, megcsalt. Ennyi.
2015. szept. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:

adnék

meg hátha csak blöffölt ,mert kíváncsi mit lépsz erre

2015. szept. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"SZAKÍTÁSBAN VOLTUNK!!!" :D
2015. szept. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy szakításban voltunk, hát ez nekem eléggé egy lezáratlan folyamatot jelent.

Ez eléggé egyértelmű: félig se momdtátok ki, hogy vége, de lesmárolt egy másik embert.

Ennyit jelentesz neki.

Inkább szakíts vele, hogy adj esélyt olyan embernek, aki szívből szeret.

2015. szept. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc ugye? Velem azért szakított a barátom, mert irkált nekem egy másik srác,akivel közöltem is, hogy semmi esélye meg van barátom, akit szeretek DE nem tiltottam le csak mikor ő kérte, mert voltam olyan barom,hogy elmondtam neki az egészet... Más csaj meg kavar,dug miegymás és nem dobják ki hát ez röhej.
2015. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!