Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés
Nem rég jöttünk össze a párommal, szinte szerelem volt első látásra. Most nem rég kiderült, hogy a volt barátnőjének hatalmas mellei voltak, és azt mondta számára az volt a legideálisabb méret. Nekem sokkal kisebb sajnos, és nagyon megbántott ezzel. De azt mondta van más ami kompenzálja ezt a kis hibámat... Rosszul érzem magam nagyon... Ti mit gondoltok?

2015. szept. 19. 01:05
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
86%

ő igen tapintatlan volt,bár próbálta menteni a helyzetet


te jogosan,de feleslegesen

lépj túl ezen a butaságon

neked is biztos van benne olyan, ami másnál jobb volt

csak te nem mondod

lépj tovább és szeretkezzetek egy vagy több hatalmasat

2015. szept. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem az a baj hogy megsértődtél vagy sem, hanem az hogy nem felelsz meg az elvárásainak.


Ez a kompenzálós duma szinte kötelező volt a részéről, végülis nem mondhatja azt neked hogy az ex jobb volt mint te.


Rossz pasit fogtál ki, én jobban szeretem ha egy lánynak kis mellei vannak

2015. szept. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
72%
Azt gondolom, hogy nem értem a pasidat, mert én nem vagyok ilyen. Az miért lenne hiba, hogy nem hatalmasak a melleid? ..
2015. szept. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Én azt gondolom, hogy igazat mondott: tényleg a nagy dudákat szereti, és tényleg másban jobb vagy, mint a "dudás".


Miért gondolom ezt?

Mert veled van, és nem az exével. Ez pedig pontosan annyit tesz, hogy - duda ide, duda oda -, neki bizony megérte a "csere".

Ez ilyen egyszerű.

2015. szept. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy rosszul esik, de azért ne lovald bele magad.

A volt férjem imádott, nagy volt a szerelem közöttünk. Tán egy-két évre a kapcsolatunkban mondta ki először amit azért fokozatosan már sejtettem is: ő bizony a szép, vékony, hosszú lábakat szereti. Én egy alacsony, vaskos lábú de sportos lány vagyok. Hiába a lapos has, karcsú derék és D kosaras mellek, még az is kiderült számomra, hogy nem szereti a nagy melleket.


Nagyon magam alatt voltam, de megnyugtatott, hogy engem így szeret ahogy vagyok és nem cseréle el a világ minden kincséért sem. Nem is csalt meg a házasságunk alatt,más okból váltunk el.

2015. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg tapintatlan volt és szerintem jogosan sértődtél meg de ezt visszacsinálni már tényleg nem lehet. Úgyhogy az lesz, hogy megbocsájtod neki de elfelejteni nem fogod soha. Ha normális vagy akkor túlteszed magadat valamennyire rajta de ha olyan, mint én akkor fel fog őrölni, mert az önbizalmadat hazavágta elég rendesen és a kapcsolatnak is ilyen olyan ürügyekkel de csúnya vége lesz.
2015. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt egy kollegam, aki allandoan hatalmas csocsokrol abrandozott, minden not a mellei alapjan "osztalyozott". Aztan egyszer bejott a melohelyre a felesege meg a ket kicsi fia- haaat! Az asszonyka mellkasa teljesen lapos volt. Arrol nem tudok, hogy problemak lettek volna a hazassagukban.
2015. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
A legtöbben így vagyunk vele, hogy hatalmas mellű barátnőre vágyunk. Legalább őszinte volt. Én nem is tudnék elképzelni magamnak kismellű barátnőt, nem tudnék ilyen lánnyal összejönni, de őt úgy látszik, annyira nem zavarja, megelégszik a tieddel is. Amíg ezért nem szakít veled addig miért zavar? Számodra ő például minden téren tökéletes, az álom pasi? Ritkán fordul elő ilyesmi, hogy valakinek a párja (férfiaknál, nőknél is), a rózsaszín ködön túl is mindenben tökéletes legyen, amilyenről mindig is álmodott.
2015. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Scav ***** válasza:
63%
#8 Nem igaz, hogy a legtöbben nagyra vágynak. Sok férfi a kisebbet, vagy az átlagost szereti. Pl én is.
2015. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

Nekem nincs is barátnőm. Tehát nekem még az sem adatik meg hogy esténként... vagy hetente 1 -2 estét "szerelmemmel" tölthessek. Nekem egy viszonylag már pocaknak nevezhető hasam van, arcra sem vagyok helyes, de még a dumám se tökéletes. Így hát megtanultam 1 valamit: ha én ilyen vagyok mi jogon várjak el egy lánytól nagy ciciket, jó feneket, szép, formás combokat, vagy egyáltalán bármit is?


26 évesen itt vagyok barátnő nélkül, és bár ez lenne a legnagyobb bajom hogy ilyen felesleges dolgokon cívódjak mint amit a kérdésben részleteztél kérdező, bár ezzel telne a napom hogy a párom mit mondott. És az a legviccesebb az egészben, hogy hiába teszek érte hogy legyen barátnőm, vagy rondák vesznek észre, vagy a jó csajok hülyének néznek, jobb esetben az első randi után kocc. Hát akkor ha ők így, majd én is úgy.... ezzel is majd valami nagy cicis fizetős lányka fog jól járni...

2015. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!