Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés
Közel 4 éve vagyunk együtt, megkérdeztem a páromat, hogy mi történne ha becsúszna a gyerek. Nyilván nem sunyi módon teherbe esek, hanem véletlen. Nagy szemekkel rám nézet, és "hát mit? elvetetnénk azonnal!én nem akarok most gyereket" Ez történt pár hónapja, viszont azóta is rágódok rajta.. Nem attól működne jól egy kapcsolat, hogyha ilyen történne, akkor megfogjuk egymás kezét, és azt mondjuk hogy megoldjuk? Jelen pillanatban én sem tervezem hogy teherbe akarok esni, de ha így történne, nem vetetném el szívesen, mert hogy ő nem akar apa lenni.
2015. szept. 19. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elvetetés is belefér a "megoldjuk" kategóriába :)


Nem, nem gáz amúgy rosszabb lennee, ha hagyná megszületi úgy hogy nem akarta és egy púp a hátán.


Tapasztalat sok ilyen szülőpárost láttam már ahol csak az egyik fél (hol anyuci, hol apuci) akarta a gyereket és a másik szülő valamilyen szinten utálja is a gyereket mindig is.

2015. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:

félelmében mondta,de éles esetben biztos másként gondolná

azért nem könnyű kimondani egy ilyen döntést


nyugtasd meg,hogy te mindent megteszel,hogy ne legyen gikszer és csak akkor legyen terhesség ,amikor együtt akarjátok már

2015. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok abortuszpárti, de semmiképp vállalhatok úgy gyereket még véletlenül sem, hogy az egyik fél nem akarja, nagyon rossz és felelőtlen döntés lenne.
2015. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nagyon nem mindegy a körülmény sem. Van saját lakásotok, biztos anyagi háttér pl? Mert ha nincs akkor egyértelmű, hogy a párod csak racionálisan gondolkozik. A kapcsolatotok egyébként jó vagy úgy elvagytok csak? Mert az sem mindegy. Hirtelen ennyi jutott eszembe de rengeteg körülmény van, aminek össze kell jönnie ahhoz, hogy valaki ne csak csinálja a gyereket de biztonságban, nyugalomban nevelni is tudja. Én nem rágtam volna be soha a páromra ha ilyet mond bár nálunk inkább szerintem én lettem volna az, aki elvetetné, mert egyszerűen még nincs hova és miből... Ő már mondta, hogyha ez lenne otthagyná egyetemet és elmenne dolgozni ezt meg soha nem akarnám, hogy önfeláldozásba fulladjon mindkettőnk részéről és bizonytalanságban neveljem.
2015. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!