Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert idegesit a parom minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert idegesit a parom minden rezdulese?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt, ebbol 2 eve elunk egyutt. Fokozatosan erzem, hogy egyre jobban idegesit minden, amit csinal, ha eszik, ha iszik, ha horkol, sot mar azt sem birom elviselni, ha beszel hozzam. Frusztralt es ingerult leszek a kozeleben. 4 honapja szedek uj fogamzasgatlot, erre is gondoltam, de ennyire nem olhetett ki belolem mindent. Mostanaban mar csak akkor erzem nyugodtan magam, ha nincs itthon, vagy dolgozom, es ha telefonon beszelunk, mar akkor erzem, hogy hogy leszek egyre feszultebb. A szexet nem kivanom, allandoan lehangolt vagyok a kozeleben, es tudom csunya, de legszivesebbeb neha orditanek vele, hogy egy bena alak. Nem ertem es nem latom a kiindulopontot.
2015. szept. 19. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Pedig a fogamzasgatlo lesz a ludas, valts vissza a regire es meglatod jobb lesz a helyzet. Ha nem akkor ennek a kapcsolatnak lottek.

18/L

2015. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj,tán új kiszemelt van?
2015. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat leépülési szakasza... Nem sok értelme van innen folytatni.
2015. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

A modern vallási kultusz, a szerelem áldozata lettél! Hollywood-i romantikus filmek, nyálas ponyvaregények. Mind arra kondicionál, hogy majd a szerelem lesz a megváltás. Onnantól minden tökéletes lesz az életedben. De most arcul csapott a valóság. Rájöttél, hogy nem, ez sem lesz tökéletes. A párod is csak egy ember. Tudat alatti a folyamat. A "nagy csalódás" után beindult az agyad, és most már csak a hibát keresed a csávóban.


Rajtad áll: Elfogadod, hogy ő is csak egy ember, és megpróbálsz a jóra koncentrálni, vagy szakítasz mint mindenki más, aztán sírsz a barátnőkkel, hogy nincs rendes pasi?

2015. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, érdemes lenne őszintén szembenézned azzal, hogy milyen megoldatlan párkapcsolati problémáitok vannak, van-e egyáltalán közös jövőképetek, és azzal is, hogy mit jelent neked a párod.
2015. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy ehhez nagyon hasonló korszakom, a fogamzásgátló volt a ludas teljes mértékben. (nekem még brutális hangulatingadozások is jártak a mellékhatáspackban :D)


kipróbálhatsz más fajtát, de szerintem ha hozzám hasonlóan ennyire érzékeny vagy rá, egy fajtát sem fogsz megúszni mellékhatások nélkül.

2015. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6os voltam, bocsi, most olvasom, hogy már szedtél korábban másik fajtát.. hát, akkor ezek szerint érdemes lenne viszaváltani, ha azzal nem voltak ilyen bajok :)
2015. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is okozott ilyet a fogamzásgátló, bár én nem váltottam, ez volt az első és szedtem is tovább. Elmúlt, szerintem csak hozzá kellett szoknom
2015. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

de ha a fogamzásgátló teszi, akkor

miért csak a pasijára haragszik? A munkában miért nem?

2015. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló max arra lehet indok, hogy nem kívánod a szexet, de így cakon pakk ahogy leírtad egyszerű a megoldás hagyd ott! Ugyanebben a cipőben már jártam egyszer, csak én 2,5 évnél szálltam ki belőle, rá kellett jönnöm hiába tesz bármit, hiába próbálom, hiába hitegetem őt, magam, annak vége. Ha azt érzed hogy a puszta létezése is idegesít akkor nincs miről beszélni.. csak merd bevallani magadnak
2015. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!