Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség azért letíltani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség azért letíltani a pasikat mert bokólnak nekem a facebookon?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesített,és állandóan udvarolt,undort kaptam és letíltottam..ez szemétség tőlem?

2015. szept. 19. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:

ha érthetően az elején elmondtad volna neki, hogy neked ő nem tetszik, és nem lesz semmi köztetek, erre nem került volna sor..


érted, most szerencsétlen srác csak nézi, hogy mi van :D ennyire bonyolult lett volna őszintének lenni? ha azok után sem kapott volna észbe, akkor még elmegy a letiltás, de így szimplán parasztság.

2015. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jeleztem neki,töröltem minden bókját,de nem vette a lapot
2015. szept. 19. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
így már jogos a tetted.
2015. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MolotovPunk ***** válasza:

Szerintem nagyon gyerekes dolog ez a letiltás...

Mondjuk maga a fész is egy elavult gyerekes dolog,főleg akik még a magánéletüket is ott élik minden nap...

2015. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerős. Nekem is most írogat egy srác, de tudja, hogy odavagyok egy másik pasiért, még sem bírja felfogni... Tiltás lesz belőle valószínűleg.
2015. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem szemétség, miért volna az?

Ez egy reakció, ha enyhébben nem fogta fel, tán megérti, de ha nem, akkor sem zavar többé.

Nem vesztesz vele, ha jól értem.

2015. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fogja föl, akkor nyugodtan. Aki non-stop csak a seggedet nyalja (már elnézést), az valószínű, hogy nem a szívedet szeretné megkapni. ;)
2015. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bókolás? Tíccsákbe! Most azonnal, izibe!
2015. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!