Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy mondjam el neki? Szerintetek ki fog dobni emiatt?

Figyelt kérdés

A barátommal eléggé megromlott a viszonyunk. Ez főleg az én hibám: a konfliktusok 95% azért van, mert sokszor ígérek meg valamit, amit később nem tartok be. Most kaptam egy utolsó esélyt, a párom közölte, hogy ha még egy ígéretem nem tartom be, akkor nem bírja tovább velem.

A történet másik része, hogy két év után kibuktam egyetemről. Felvettek máshova, ezt szeretem és jól is megy. Mikor felvettek, a barátom a lelkemre kötötte, hogy minden órára menjek be, és megígértem, hogy így lesz. Épp a múlt héten ezen vesztünk össze, egy órámra nem mentem be, mert fontos dolgom volt.

A szüleim kb egy hónap múlva elutaznak egy hétre, és kérdezték, hogy velük tartok-e. Igent mondtam, gondoltam úgyis akkor lesz ősziszünet. Most viszont rájöttem, hogy az utazás a szünet előtti hétre fog esni.

Szerintetek ezzel eljátszottam az utolsó esélyem? Hogy mondjam el a barátomnak? Mit csináljak?


2015. szept. 19. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már ne is haragudj, de tényleg ne, de nem tartanálak teljesen 100-asnak, sőt az írásod alapján most sem tartalak annak.

Olyan vagy mint egy éretlen nagy gyerek, akinek minden mindegy, felelősség 1-es , hozzáállás 1-es, odafigyelés 1-es.

Mintha te még mindig a gimis korszakodat élnéd. Kicsit visszamaradott,

2015. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért ne lennék 100-as?
2015. szept. 19. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez teljesen elfogadhatatlan, bárkitől, pártól, szomszéd nénitől...


"sokszor ígérek meg valamit, amit később nem tartok be. "


Te ezt hogy képzeled????

2015. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Képzeld most azt, hogy te egy olyan ember vagy aki felnőtt és normális van 2 gyereke és épp ezt a kérdést olvassa, na ezzel a szemmel olvasd el a kérdésed újra.
2015. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, hogy nem tartasz be dolgokat amiket megígértél, azonban az legalább ugyanannyira gáz, hogy engedélyt kell kérned, hogy a SZÜLEIDDEL elmehess NYARALNI. Ha a barátod nem fogja fel, hogy néha közbejönnjek dolgok akkor nagyon beteg egyén lehet. Mi van ha lebetegszel? Akkor haldokolva menjél be? Ebbe nincs joga beleszólni a párodnak. Ha te ezt nem látod, akkor nagyon gyerekes és önállótlan vagy.
2015. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Itt olyasmiket kell érteni, hogy pl "ígérem leszokok a körömrágásról", de az egy kényszeres dolog, és újra és újra visszaesek.

Vagy "odaérek félre" de nem jön villamos és kések negyed órát.

Vagy "tanulok ha hazaértem" de szüleim hívnak hogy menjek segíteni.

Ehhez hasonlók. Soha nem hazudtam nagy, lényeges dologról!

2015. szept. 19. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre én már most szeretlek, hogy felpontozol végre javul az arányom, na nem mintha érdekelne.
2015. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de kivel jársz te, az apáddal? Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy felnőtt vagy, ő nem a szülőd, ha nem tetszik neki, akkor el lehet menni. Ne legyél ilyen szerencsétlen.

Persze ha utána megszívod mert ronda lesz a körmöd és rossz jegyeid lesznek, akkor az is a te gondod, de így nem lehet élni.

2015. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!