Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok így partnert magamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok így partnert magamnak?

Figyelt kérdés

Sajnos a szexben teljesítési kényszerem van. Főleg ha egy új partnernél az első pár együttlétnél, utána általában elmúlik.

Van, hogy amikor az aktusra kerülne a sor teljesen lelankadok, pedig előjátéknál semmi gond a merevedéssel.

Mondjuk hozzá tartozik, hogy szeretem nagyon az orális szexet adni, és állítólag jól is csinálom, volt párom aki ki tudott csak attól elégülni, ha azt csináltam neki.

Viszont most jó ideje egyedül vagyok félek, hogy így nehéz lenne partnert találnom, hogy a kapcsolat elején lehet nem menne annyira a rendes szex amíg el nem múlana a teljesítési kényszer.

Lányok, nők. Ti türelmesek lennétek az első pár szexnél a partnerrel, és elég lenne esetleg az, ha az első pár alkalommal esetleg csak orális kényeztetést kaptok?



2015. szept. 19. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze hogy találsz. Ebben nincs semmi rossz vagy elítélendő, főleg meg ha el is múlik. Ha kedvelek valakit, és akarok tőle valamit, akkor biztos türelmes vagyok vele.
2015. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!