Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kapcsolatok hány százaléka van lélegeztetőgépen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy totál nincs már meg a harmónia de hát a szexhiánytól mégis félnek a felek mint a tűztől...Szerintem bő 30%.

2015. szept. 19. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:

20%

Vagy a harmónia hiány miatt, vagy már nem szexelnek sokat, vagy egyéb.

L21

2015. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már aki!Én egyáltalán mem félnék a szex hiányzó de attól rettegnek hogy nem találták olyan férfit aki elfogadott olyanok amilyen vagyok.olyan férfit aki mellettem állsz jóban rosszban akire akár az életemet is bíznám és akit tudok úgy szeretni mert olyan személyiség ami nekem bejövő.34 évesen nem a szex hiánya miat rettegnék, hiszen szeretőt bárki kalál de társat azt nagyon nehéz.Én ha az égnek én megtaláltam a másik felemet akit szeretehetek aki ha rossz napom vam akor is elvisel támogat ő nagyon erős Személyiség mert nem egy könnyű eset vagyok.Szóval nem,nem félnék a szex hiányzó!
2015. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát jah nagyjából annyi, de annál többnek kell defibrillátor...
2015. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, fiatal vagy még, tudatlan és tapasztalatlan.

Egy házasságot semmi sem köt össze erősebben, mint egy 30 éves, frank alapú lakáshitel.

2015. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ööööö....ki beszélt itt házasságról?
2015. szept. 19. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég sok tönkrement kapcsolatot, házasságot látok, ahol a felek megszokásból, vagy kényszerből együtt vannak. Nem szoktam számolgatni, de olyan 70-80%-ra teszem ezt az arányt.
2015. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A házasság nem kapcsolat?
2015. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kapcsolat de nem szinoníma, mert a kapcsolat tágabb
2015. szept. 19. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 40%-ra saccolnék. Sokan csak megjátsszák az álompárt, közben megy a kölcsönös megcsalás...
2015. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!