Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak ezekre?

Figyelt kérdés
Néha a párom "panaszkodik" és nem tudok rá mit válaszolni. Most a munkájával kapcsolatban panaszkodott, én meg csak hallgatok mert nem tudok rá mit válaszolni. Meghallgatom és figyelek rá, de nem szeretném hogy azt higyje nem érdekel amit mond. Nem ez az első téma amire nem tudok felelni. Elég csendes típus vagyok egyébként is. Tudom ez mentség, de akkor sem tudom néha mit válaszoljak. Köszönöm ha segítesz!
2015. szept. 19. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak mondj olyanokat, hogy igen, persze, megértem, és hallgasd meg, öleld meg, mondj neki szépeket. Ha az ember nem tud tanácsot adni, már az is nagyon sokat számít, hogy meghallgatod a másikat, érezteted vele, hogy érdekel, mint mond, figyelsz rá, és támaszt nyújtasz neki.
2015. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ebben részben egyet értek veled. Viszont nem mondhatom az esetek 80 százalékában mindig ugyan azt. Vagy telefonon keresztül nem ölelhetem meg. Azért írtam ki most ezt a kérdést, mert most panaszkodott telefonon keresztül a munkájáról, és csak helyeseltem. A végén meg csak annyit mondott hogy "na mindegy..." És új témát hozott fel. Nagyon fontos nekem, és nem szeretném ha azt érezné hogy nem érdekel amit mond. Szeretném ha egy olyan személy lennék az életében, akire bármikor támaszkodhat, beszélgethet vele. Szerintem fontos a kommunikáció egy kapcsolatban. Van hogy beülünk valahova meginni egy kàvét, és csak szótlanul ülünk. Nem szeretném hogy rám unjon. Témàt se tudok felhozni a csendben vagyunk...
2015. szept. 19. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mire panaszkodik. Például a munkahelyével kapcsolatban mi a problémája?
2015. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerinted fontos a kommunikáció?:D

Hát az az alapja a kapcsolatnak!!:)


Itt nem a csendességben van a hiba hanem abban hogy nem mondod el a véleményed az adott témárol mert nincs benne tapasztalatod valószínű.

Tehát ilyen esetben kérdezz vissza,érdeklődj és akkor nem lesz gond.Mert ha csak bologatsz akkor tenyleg az jon le hogy nem érdekel.

2015. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!