Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a gond, ha boldogtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, ha boldogtaln mellettem?

Figyelt kérdés

A barátomnak, kezd úgy tűnni, semmi sem jó. Külföldön élünk, én jól keresek, ő tanul, azért kap némi pénzt, így jó körülmények közt élünk. Én kb megszakadok a munkában, de nem mutathatom ki, ha fáradt vagyok, mert azonnal kiabál. Szóval, nem lehetek se fáradt, se szomorú, ő viszont mindig az.

Azt tanulja, amit szeret. Van elég pénzünk mindenre. Főzve van rá, tényleg csak annyi a dolga otthon, hogy néha bedob ezt-azt a mosógépbe. Vannak barátai, kollégái, oda megy, ahová akar, ő mégis mindig szenved.

Soha semmit nem kellett csinálnia, mert a szülei mindent a feneke alá tettek, 26 évesen még otthon lakott, és nem adott haza semmit. Én 19 évesen már nem laktam otthon, 20 évesen meg már az országban se. És a szüleim az utolsók, akik valaha is segítenének.

Ha megmondom neki, hogy túl jó dolga van, az a baja, akkor mindig elkezdi, hogy hagyjam békén. Ha felhozom az én példámat, megkapom, hogy szerencsére ő nem ekkora szerencsétlen, és ne rinyáljak arról, hogy "jajj, apukám vert, meg jajj, anyukám meg beteg volt, meg jajj, csórók voltunk", mert sz.rt sem érdekel.

Én tényleg szeretnék neki segíteni, de azt se tudja, mi baja.


21N, 28F


2015. szept. 23. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
menekulj...
2015. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nehéz szitu.

Egy kapcsolathoz két ember kell. Nem lehet, hogy te is hibáztál?

Próbálj vele leülni és nyugodtan megbeszélni mindent. Ha nem tudtok megegyezni, jobb ha külön mentek. Ilyen kapcsolat senkinek se jó. Lehet hogy egyszerűen nem illetek össze. Erről egyikőtök sem tehet.

2015. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem is menekülj...


22F

2015. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor ösztönösen azon gondolkodom el, hogy ez az ember mivel fogott meg téged? Mi a személyiségében a vonzó? Miben jobb mint egy átlag, Magyar(országon élő) kovácsjános? :D Miben emelkedik ki a többi férfi közül?


Szerintem nyilvánvaló hogy nem veled van gond.

2015. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki ezt az elkényeztetett bunkót. Én sem értem, mi ér meg rajta ennyit.
2015. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Atyaeg, egyertelmuen latszik, hogy mekkora eloskodo ez a ferfi. Tudom, erzelmek stb., de hagyd ott. Sokkal jobbat erdemelsz.
2015. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elkeserito ezeket a kerdeseket olvasni..


Mi az istenert vagy vele? Miert kell neked egy ilyen ontelt, picsogos, egoman paraszt, aki elvarja, hogy mindent a s-gge ala tegyenek, allandoan panaszkodik, de semmit nem tenne onmaga, hogy valtoztasson, ha nem tetszik valaki?

Miert kell valaki, aki semmibe vesz, nem tisztel, es csak arra tart, hogy kielegitsd az igenyeit?


Szeretsz szenvedni? Mert ha nem, akkor menekulj...

2015. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!