Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? A pasim olyan számomra, mint a drog. Nem bírok róla leállni.

Figyelt kérdés
Folyton rajta lógnék, puszilgatnám, csókolgatnám, simogatnám, kényeztetném. Ellenállhatatlanul vonzódom hozzá. Teljesen elvesztem a fejem, ha vele vagyok. Mi tévő legyek, hogy lecsillapodjak kicsit? És mitől van ez, hogy megveszek érte? 2 éve vagyunk együtt és folyamatosan ezt érzem vele.

2015. szept. 23. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Maradj ilyen, csak ne fojtsd meg. Néha hagy helyet neki, had kapjon levegőt, de nincs baj veled. :) 22/F
2015. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
+1 az elsőhöz. Ha ez felőle is rendben van, nem "fojtod meg", akkor irigylésre méltó a helyzetetek.
2015. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Majd ha rájössz hogy ő is ember/pasi elmúlik egy kicsit ez. n is így voltam vele....majd megcsalt,kétszer is. Megbocsájtottam de azóta nem ő a szentlélek akin lógni akarok.
2015. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3/3: Nagyon nyeregben érezte magát a pasid, biztos ezért lépett félre.
2015. szept. 23. 13:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A tid is abban érzi magát hidd el....
2015. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet. Csak épp ez a baj, hogy nem tudom visszafogni magam.
2015. szept. 23. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Szilvás buktát,mert azt szeretem.

Bocsi a regényért. :D

2015. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
te most dicsekedni jottel ide fel vagy mi a fax? de nyugi ribike, majd szetmentek ti is mint a tobbi
2015. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak szerelmes vagyok és próbálok egyensúlyt teremteni a szerelmem, vonzalmam kimutatásában, csak nem könnyű.
2015. szept. 23. 14:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyeneket csinálna a csajom, biztos rohadt ideges lennék, nem bírom a fölösleges nyáladzást.
2015. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!