Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már az idegeimre megy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az idegeimre megy, hogy folyton azzal jön hogy a telefonomat nyomkodom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor régen együtt voltunk valamennyi ideig akkor néha válaszoltam pár embernek aki rámírt esetleg megnéztem valamit a neten vagy ilyesmi... Aztán kezdődtek a problémák, egyre többet hallottam hogy mindig csak a telefonomat nyomkodom. Amit még meg is értenek akkor hogyha mondjuk akkor nyomkodtam volna mikor éppen hozzámbújt vagy éppen közösen csináltunk valamit... És szép lassan ez az egész átmentem túlzásba. A vége az lett hogy már egyáltalán nem nyúlok a telefonhoz amikor vele vagyok aztán hogyha esetleg mégis kb egyszer hozzáérek (amikor akár csak zenét akarok keresni) akkor már megkapom hogy mindig csak masokkal foglalkozom, es folyton ismerkedes stb. Igazából már qrva idegesítő és azt észre sem veszi hogy ehhez képest ő is folyton mindenkivel tarsalog ( Amit én régebben szóvá sem tettem, felolem nyugodtan beszéljen azzal akivel akar attól még hogy ott vagyok )


Amikor már én is elkezdtem neki mondani hogy már megint telefonozol akkor mit kaptam válaszként... azt hogy ha neked szabad akkor nekem is, rohadt idegesítő ez az egész, és egyben nevetséges is mégis olyan sértődések vannak emiatt, hogy az sokszor elqrja az egész együtt töltött időt...


2015. szept. 23. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem társaságban nem illik telefonozni, se neki se neked.
2015. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég komoly gondok lehetnek ha már ilyen szarság is folyamatos vitaforrás köztetek.
2015. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nőjetek fel. Aztán majd rájöttök hogy egy igazi kapcsolatban a másik dolgai nem idegesítőek. Bármit is csinál. Amiben most vagy az egy szar kapcsolat ha már ilyen apróságokon fennakadtok. Ennek semmi értelme nincs.
2015. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen jó hogy se nekem, se a barátomnak nincs okostelefonunk. még facebookunk se. :D
2015. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom milyen idősek vagytok, de sajnos erre rámehet a párkapcsolat is, főleg ha tényleg rá vagy esküdve a telefonra, meg ő is. Én részben ezért is dobtam ki a párom pedig nagyon szerettem, de eljutottunk arra a szintre, hogy amint elmentünk valahova egyből azt nézte van-e wifi, ha volt akkor folyamatosan fbozott, ha nem volt akkor focis játékkal játszott. Persze két szót nem lehetett vele váltani. Otthon meg állandóan a telefonon lógott volt hogy úgy aludt el, telóval a kezében... lehet neked hülyeségnek tűnik de tényleg gáz az egész. Foglalkozzatok egymással, ennyi.
2015. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!