Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom a szerelmem öccsének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a szerelmem öccsének a barátnőjét! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A csaj egy elkenyeztett buta liba, mindent megkap amit csak akar, 18 évesen MiniCooper, iPhone... Ráadásul tökéletes kívülről, totálisan a barátom esete.

Én mindenért magamnak dolgozom meg, nincs kocsim és saját apartmanon Pesten...

Nem zavarna a lány, de a barátom ráadásul érettnek és okosnak tartja. A lány undorító dolgokat mondott rólam a hátam mögött, és mikor ezt otthon felhoztam neki, azt mondta ne keltsek feszültséget, mert az nem tesz jót nekünk és nekik sem... Azt is állította,hogy csak félre értettem a lányt. Hát kizárt dolog!


Tudom hogy engem szeret, de ezt a lányt is kedveli és előtérbe helyezte... Egyszerűen utálom!


2015. szept. 23. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kell foglalkozni vele? Nyilván tiszteli az ember a testvérének a barátnőjét/barátját. Ilyen esetben pedig teljesen irreális és nevetséges a féltékenység. Szerinted lyuksógorok akarnak lenni?:D
2015. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól mondta:ne kelts feszültséget. Nem bántott az a lány,ha majd személyesen beszól akkor majd megbeszéled vele.
2015. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell vele foglalkozni. A saját családtagjaink közt is lehet olyan, akit nehezen viselünk, nemhogy a párunk pereputtyából valakinek a valakijei közül. :)
2015. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled,de ezen a helyzeten nem tudsz változtatni,csak annyit tehetsz,hogy megbízol a barátodban.Ha ez nem megy akkor félre kellene állnod és másik párt keresni,de ilyen helyzet bármikor adódhat másik kapcsolatnál is.Nem csak szimpatikus,jóindulatú emberek vesznek körül minket,ezt egy felnőtt embernek meg kell tanulni kezelni,de tényleg sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél.Nagyon kínos lehet nap mint nap átélni ezt.
2015. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megértem hogy mérges rád, én is utáolom, ha megszólnak mert több mindenem van, mint másoknak.

Szerintem törődj a saját dolgoddal!

2015. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a saját dolgoddal foglalkoznál? Eddig csak az jött át, hogy irigy vagy.
2015. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
meg ha az occset utalonad megertenem a problemat,de nem valoszinu hogy a baratnojet olyan sokszor latod szobal csak keruld el es ne foglalkozz vele.
2015. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!