Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert koszon neki puszival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert koszon neki puszival? Volt koztuk valami?

Figyelt kérdés

Alapvetoen nagyon fektekeny tipusu no vagyok.

Oke, a oasim sosem adott okot erre, de akkor is feltekenykedek.


Meselte hogy O nem puszival koszono tipus,de a melohelyen 2nonek puszival koszon.

Az egyik idos, a masikkal en is talalkoztan kb 15evvel lehet idosebb a pasimnal

Oke, persze nevetseges hogy ettol felek...de azon kattogok,hogy minek koszon neki puszival.


Vajon volt koztuk valami?

A no amugy ferjnel van, van egy gyereke, 45eves, a pasim meg30

De nem tudom...engem ez a puszival koszones zavar.


Talalkoztam mar a csajjal,jofej meg minden...de nem tudom hogz miert kattogok azon amin..


2015. szept. 23. 19:58
 1/4 RRR ***** válasza:

akkor mit szólnál hozzám?

én néha át is ölelem őket...


ne agyalj ilyen butaságokon,mert megmérgezed a kapcsolatotokat

ne gondolj többet a puszik mögé

sima puszik és pont

2015. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én se vagyok puszival köszönő típus, de akinél ez szokás, annak puszival köszönök. Nincs ebben semmi.


22/5,5

2015. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan pasit, aki viszolyog a puszilkodástól, de bizonyos embereknek ő is így köszön, mert az adott személyeknél ez alapvető. És fura lenne, ha valaki kilógna a sorból.
2015. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Képzeld, megcsal! Minden nővel, akivel találkozik!
2015. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!