Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetelünk a párommal mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetelünk a párommal mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 eves lany vagyok. Párom 27 eves.

10 hónapja vagyunk egyutt.. nagyon szeretem mar az elso találkozás ota teljes az összhang az elso randinkon is mar ugy beszéltünk mint ha mar 100 eve ismernénk egymast.. ossze jöttünk minden tokeletes volt nagyobb vitaink nem voltak csak szovaltasok..mindent meg tudtunk beszelni ertelmes emberi modon. "Az" is mukodott köztünk sot nagyon is. Tudtunk hulyulni..hamar ossze is költöztünk.. folyton egyutt voltunk. Az utobbi 1 hónapba sok lett a gond nem kettőnk kozt hanem amugy. Az edesapjaval nem fényes a kapcsolatom. Es baratom hiaba allt ki mellettem mindig csak ot "basztatta" nem ugy lettek a dolgok ahogy elkepzeltuk sok lett a gond az életbe de ismétlem nem velunk minden mukodott. De egy nagyobb vita utan ami volt az apjával valahogy ossze zavarodott.. vagy nem tudom mondta hogy egyedül létre vágyik es maganyra.. szakítani akart eloszor mondta h alljunk a sajat labunkra es mondta h besokolt a sok gondtol ami körülöttünk van. Hirtelen nem tudta hogy mit érez irantam. De azt tudom hogy semmi no ugy nincs az egészben ebben biztos vagyok. Majd leültünk beszelgetni mondtam neki h en is ugy erzem hogy korai volt az össze költözés es abba maradtunk hogy akkor legyen szünet.de nagyon rossz mert imadom es szeretem es vele szeretnek lenni. Mikor haza hozott es bucsuzkodtunk sírt nagyon sírt mondta reméli minden helyre jon. Erosen Ölelt.. puszilt.. kedvenc plüss macim amit meg édesanyámtol kaptam ott hagytam nala hisz mondta h hagyjam ott. Mikor haza ert rogton irt nekem pedig arrol volt szo h nem beszelunk. Mindig ő keres engem. Szerintetek ennek meg lesz jövője es tényleg csak ido kell neki? Bennem van a félelem h elveszitem soha nem szerettem ennyire senkit. Mi a véleményetek errol az egészről?



2015. szept. 23. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Velunk is volt mar hasonlo, nyugi minden oke lesz
2015. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem sokat írtál a családi háttérről.Miért függ annyira a kapcsolatotok az apukájától?Miért vagy rosszban az apjával?
2015. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem köztetek van a gond,akkor miért kell a pasinak drámáznia?
2015. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az első találkozástol kezdve fura velem az apja ők sokkal tehetősebb család mint en... mikor oda költöztem hozzájuk akkor is vitatott de nem mondott nemet. Persze mar ugy mentem oda h legyen munkám. Lett is. Csak megbetegettem a kezeim feldagattak sokaig voltam tappenzen majd kiderult h a baj az miatt van h mandulagocom van augusztus 5.en megmutottek.. es sajnos a munkahelyeket is elveszítettem.. persze mondták h nem a munkámmal volt gond csak sokaig voltam tappenzen es ha meggyogyultam vissza mehetek...de az apja nem hitte el azon volt kiakadva h most akkor o fog eltartani stb.. es ez miatt ment a vita.. Svájcba dolgozik igy magyarán nem is ismer engem csinalt rolam egy véleményt ami nem en vagyok.. hisz nekem nem a pénzük kell hanem a fiuk akit imádok.. csak baratom besokalt h az apja is folyton piszkal minket.mig nem laktunk egyutt es volt munkám jo volt minden nem piszkalt. Bar mondta h nincs ellenere a kapcsolatunknak bar sokszor ugy latszodott. Baratom abba not fel h mindig az a szulei irányították.. sokszor mondta nekem elege van meg se mer lepni a megszokott kis életéből..
2015. szept. 23. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kitalalom: 21 eves letedre nem tudsz se fozni, se a hazimunkahoz nem ertesz, csak az iphonehoz. Seprut meg eletedbe nem fogtal a kezedbe, csak egy erettsegid van es meg soha nem volt munkahelyed. Hat nem csodalom hogy nem bir teged az apja XD
2015. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A baratod pedig a penzt valasztotta (az apjuk penzet) helyetted!! Ennyit rolatok meg a csodaszep szerelmetekrol :P
2015. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én benyomnám a ps-t, és játszanék vmi jó játékkal, amivel már rég nem játszottam
2015. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hmmm... 16 eves korom ota tudok főzni miota édesanyám meghalt es apukammal maradtam es batyammal.. nincs iphonom.. ertek a házimunkahoz.. es mindent meg tudok csinalni amit kell. :) ugy hogy ne itelkezz...
2015. szept. 23. 23:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű mi a probléma. P*fátlanság csak úgy odaköltözni a szülő orra alá... Miért nem tudtok úgy élni mint másik átlagos huszonéves párok? Nem lesz semmi bajotok ha 10 hónap után még nem laktok együtt.
2015. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!