Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire utal gyerekes gondolkodásra?

Figyelt kérdés
Szóval megkérdeztem a barátnőmet, hogy van-e kedve kijönni velem egy szabadtéri ünnepre. Azt mondta persze, de ehelyett kiment a barátnőjével, és mikor ezt megtudtam ő már ment a barátnőjéhez aludni. Mikor másnap elmondtam, hogy eléggé szarul esett, azt mondta, hogy nem szereti, hogy számon kérik, mert attól hogy ő kapcsolatban van ő még független. Én vagyok a hibás?

2015. szept. 23. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
A függetlent rra értik, amikor szabadon csajozhatsz/pasizhatsz, mert nincs párod, úgyhogy van miről beszélgetnetek.
2015. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát eléggé utal, meg le se car téged. Mehetett volna veled és a barátnőjével kettőtökkel egyszerre, ha érdekelnéd.
2015. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából az hozzá tartozik, hogy már akkor szóltam neki, hogy (mivel esti ünnepről volt szó) a kora esti órákban írok neki, és mehetünk, mert addig nekem is elintéznivalóm volt. És mikor írtam neki, akkor mondta, hogy a barátnője kihívta korábban, és kiment vele.
2015. szept. 23. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Akkor utánuk mész, és megunga-bunga mindkettőt!

:-)

2015. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát akor most mi a bajod?A barátnője hamarabb szólt, nem számított rá hogy te elhízott ettől még nem gyerekes és nem szeret kevésbé.
2015. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De én már jó pár nappal amikor rákérdeztem, hogy elmegyünk-e mondtam hogy este érek haza. Megkérdezte, hogy jöhet-e a barátnője is, és mondtam hogy persze. De így, hogy meg sem várt, hanem inkább kiment a barátnőjével kettesben, úgy hogy amikor hazaértem akkor szólt, hogy bocs már megy aludni... Valamit én csináltam rosszul?
2015. szept. 23. 22:43
 7/10 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdekled őt túlságosan.Valószínűleg az lehet a dolgok mögött.

Ne keresd sehol,ne írj rá ne hívd,ha hiányozni fogsz neki,akkor fog írni,vagy keresni fog ő téged,ha meg mégsem,akkor hagyd a fenébe...

2015. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Abban vagy hibás, hogy még mindig foglalkozol vele és még kérdést is írsz ki róla. Tedd ki a szűrét, hogy magának függetleneskedjen és felejtsd már el, csak egy kellemetlen liba!
2015. szept. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem akart veled menni ! Én is kidobnám,aztán mehet amerre lát.
2015. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Abban vagy hibás, hogy még mindig foglalkozol vele"


A lányok akkor kezdenek kapaszkodni valéaki után, ha úgy tűnik, hogy elveszíthetik. Viszont amíg futsz utána addig semmibe sem vesz. Sajnos ilyenek. Nekem is az volt mindig a hibám, hogy mentem és a kedvébe jártam mindegyiknek és akkor le se tjt érte. Viszont ha vlaki engem nem érdekelt komolyan és le akartam rázni, az kapaszkodott volna minden módon rám, de ő meg nekem nem kellett.


Így működnek a kapcsolatok.


Ha most kicsit hagyod és mwegvárod, hogy ő jelentkezzen, akkor egy idő múlva fog keresni és nem kell akkor már nagyon elküldeni és mutatni, hogy haragszol nagyon rá, de nem is kell annyira ajnározni és nem kell, hogy lássa mennyire kell neked, még ha úgy is van. Ez olyan "húzdmeg-ereszdmeg". Nem szabad, hogy lássa, mennyire imádod, mert elbízza magát és mindent megenged magának, mert látja, hogy nincs veszteni valója.


Ha meg tényleg nem érdekled komolyan, akkor hagyd és keress mást.

2015. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!