Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban két kézzel szórom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban két kézzel szórom a pénzt?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban olyan 100 ezret költöttem magamra, ruha, cipő, kozmetikum, smink. Amikor felvetettem, hogy fizu előtt még szeretnék egy pulcsit (3000Ft) meg egy szájfényt (4500Ft), megkaptam, hogy ez már pénzszórás.

Valóban az?


(Az összbevételünk 500 ezer)


2015. szept. 23. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem illok dicsekedni.


Egyébként ha albérletbenaktok akkor igen, pénzszórás, bár attól is függ hogy mennyi ideig hordasz egy ruhát. Én pl addig amíg le nem szakad rólam, így gyakorlatilag bármit veszek, maximálisan kihasználon a ráköltött forintokat.

2015. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sokat koktesz
2015. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kamu
2015. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezd meg még 10x.
2015. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

"Az összbevételünk 500 ezer"


Ebből mennyi a te nettó bevételed, és abból mennyi marad azok után, hogy a közös költségeitek rád eső részét kifizetted?


Én ennyi pénzt mondjuk kb. két év alatt költök el ruhára meg kozmetikumokra, de egyrészt ha te keresed meg rá a pénzt, akkor a te dolgod, másrészt azért szerintem nem mindegy a kérdés szempontjából, hogy minden hónapban komolyabb összeget költesz ilyesmire, vagy mondjuk évek óta nem, vagy alig vettél ruhát, cipőt, stb., és tényleg szükséged volt jó pár dologra.

2015. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3000 Ft-os pulcsi? Viccelsz? Turkálóból öltözködsz, vagy a kínai piacról? Kifejezetten spórolós vagy.
2015. szept. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy szájfényt. Apukádtól vagy a férjedtől? :D
2015. szept. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te nekem nagyon unszimpatikus vagy ezekkel a sorokkal. Én nem tagadom, net 110-et keresek, és gondolok a jövőre, arra hogy lehetek még munkanélküli, és nem akarok 22.000 ft-ból megélni, ezért az összegemből olyan 80-at félreteszek havonta, 20-at a kocsim törlesztésébe adok és 10-et magamra...
2015. szept. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez átlag,örüljön a férjed,hogy adsz magadra,és nem egy slampos,nyúlt pólós,kövér a felesége(mert már kinek tetsszen).

Ez nem sok pénz,én nekem csak az edzésem 120 körül havonta,ha veszek ruhát akkor 220 röhögve megy el.

2015. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ebben a hónapban majdnem 3m-t költöttem el hangfalakra és erősítőre. Úgyhogy nem ez fika pénz :D
2015. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!