Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ír minden buliból sms-t?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír minden buliból sms-t?

Figyelt kérdés
Barátom koleszba költözött pár napja. Azóta minden este buli van. A buliból mindig ír sms-t, hogy még ott van. Majd éjfél körül, hogy hazaért. Ezt nem értem miért csinálja ? Lelkiismeretfurdalás vagy ez normális ?

2015. szept. 24. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak be akar jelentkezni,ez miért gond ?
2015. szept. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tőle kérdezed meg? Lehet, hogy azt hiszi, hogy ezt te igényled. Beszéljétek meg, nem nehéz :)
2015. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
unatkozik? esetleg bűntudata van :D
2015. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel akarja elejét venni a féltékenykedésednek. Jelzi, hogy buli van, de ott is rád gondol, és nem valami ledér macával rázza a parkett közepén.
2015. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék ennek! Ezek szerint fontos vagy neki, és sokat gondol rád.
2015. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehogy már ebbe beleláss valamit... Agyf_asz némelyik nő, komolyan.
2015. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én örülök, amikor a barátom ír nekem még a buliból is(bár inkább csak fiús estékre jár, bulizni nem), jó tudni, hogy jól érzi-e magát és, hogy minden rendben vele. Arról már nem is beszélve, hogy még ott is gondol rám.:) Fel sem merülne bennem, hogy esetleg lelkiismeretfurdalásból írna...
2015. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18F. Én is írtam anno a barátnőmnek bulikból. Miért? Mert hiányzott. És szerintem a csajok elég nagy hányada szereti azt látni, hogy a pasija a buliból is ír neki, hogy gondol rá. Örülhetnél, hogy ilyet fogtál ki.
2015. szept. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!