Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavar, ha féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar, ha féltékeny a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Nem mondom ki nyiltan, de utalok rá, hogy féltékeny vagyok. Flegmáskodni szokok. Attól tartok, hogy elüldözöm így.De ilyen a természetem. Lehet nincs is okomrá,de olyan sok a lány ismerőse. Szeret ismerkedni.

2015. szept. 24. 18:28
 1/3 anonim válasza:
Engem kifejezetten zavar, mert a féltékenység azt bizonyítja, hogy önbizalom hiányos a csaj, illetve, hogy bennem sem bízik meg. Vigyázz vele, mert válóok lehet.
2015. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem zavarna, örülnék hogy lenne barátnőm :D
2015. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig jól esne, hiszen az féltékeny, aki szerelmes. És innen tudni lehet, hogy neki nem kell annak lennie rád. Az ilyen féltékenykedést el lehet intézni egy őszinte beszélgetéssel. Másik félről valóban ott van, hogy meg kéne tanulnod megbízni benne. Az hogy szeret ismerkedni, nem azt jelenti, hogy szeret félred.gni.
2015. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!