Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nincs okom megbántódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs okom megbántódni?

Figyelt kérdés

A Párom jár társastáncra péntekenként. Nekem holnap van a szülinapom, de megbeszéltük, vagyis Ő kérte, hogy a tánc miatt tartsuk szombaton. Nem is lenne semmi gond, de ma bejelentette, hogy nem megy táncra, mert a haverjaival sörözik, nem érdekli a tánc. Kérdeztem, teljesen jóindulatúan, hogy de akkor miért kellett átteni a szülinapom szombatra. A válasz az volt, hogy mert olyan kedve vn.


Sűrűn sörözik, nem szóltam soha érte, nem az van, hogy évi egyszer megy el, úgyhogy nem különleges alkalom lenne.


Szerintetek ezen butaság rágódni? Megemlítsem Neki, hogy ez bánt?


2015. szept. 24. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jogos, én jelezném ezt felé.

24/N

2015. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, csinál valami meglepetést, ami egy teljes szombati napot igényel? Egyelőre ne ess neki, várd meg a szombatot. Ha semmi extra nem lesz, akkor jelezd felé, hogy baromi rosszul esett, nem ezt vártad volna.
2015. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen pasi nem is kellene,aki rendszereseniszik és láthatólag nem vagy neki fontos és nem is tisztel.Inkább lapát.
2015. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki a szombatot, aztán beszéljetek a témáról.
2015. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Várj szombatig, lehet még kikéri pár haverja véleményét az ajándékkal kapcsolatosan. Ha szombaton is csak az derül ki, hogy egy jót sörözött, pedig bármikor máskor is tudott volna, én jelezném neki, hogy baromira nem esett jól. Egyébként megkérdőjelezendő az utóbbi esetben az, hogy összeilletek-e. Más kap elsődleges prioritást az életetekben ilyen téren, úgy látszik. Később csak komolyabb feszültségekhez vezetne. > "mert ilyen kedvem van" és társai miatt...


UI: Isten éltessen sokáig! :P

2015. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is boldog születésnapot! :) Ilyen helyzet velem is előfordult. A barátnőm tett hasonlót velem, és egyszerűen gyűlöltem, hogy ilyen könnyen le tudott szarni. Mindenképp várd meg a szombatot, de ha semmi érdemleges (meglepetés, nagy ajándék, bocsánatkérés) nem történik igenis köszönd meg neki igen szarkasztikusan, hogy a barátai fontosabbak voltak, mint a te szülinapod.
2015. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett?! :)
2015. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát semmi.... én szerveztem egy éttermezést kettőnknek vasárnapra, ahol persze én fizettem. Jaj nem bocsi, hazudok, egy kör sört fizetett...
2015. okt. 2. 15:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Jézusom....
2015. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!