Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne lepattintani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne lepattintani az exbarátnőt?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy fogyatékos cicája aki mozgás koordinációs zavarokkal küzd, vagyis nem tud egyenesen menni csak össze-vissza. A barátom még megígérte a lánynak a kapcsolatuk alatt, hogy ha szakítanak bármikor láthatja a cicát. (A barátom egyedül él albérletben.) A lány most, hogy szakítottak naponta megy fel a barátomhoz (1,5 , 2 órákra!!!!) csak a cica miatt és mindig visz neki valamit. (Játék, jutalomfalat, táp, alvóhely(!!!)). Jogos lenne az a kérésem, hogy tiltsa ki a lányt a házból, mert hogy engem zavar?
2015. szept. 25. 02:45
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Megj.: Csak a cicával játszik, semmi mást nem csinál. Saját szememmel láttam. És folyton sír a cica miatt, azért mert ha tehetné meggyógyítattná. Nagyon zavaró tud lenni, főleg hogy engem nem nagyon érdekel az a macska...
2015. szept. 25. 02:48
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Korábban is ennyire odavolt azért a cicáért, vagy csak most, szakítás után?

A kérésed egyébként nem jogos: a barátod engedte meg neki, miért tiltaná el attól az állattól, akit közösen szeretnek, csak mert téged zavar? Majd megszokja, lesz új macskája, kapcsolata, és sem ideje nem lesz naponta ennyi időt ott tölteni, sem kedve. De ha sárkányka akarsz tűnni, aki megszabja még azt is, hogy a pasi kit engedjen a lakásába, lehet, hogy te is nemsokára csak ex leszel.

2015. szept. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%

Hogy van ennyi ideje a csajnak? bárcsak ennyi időm lenne munka mellett de szusszanni sincs időm...

szerintm játszd el hogy mennyire erdekel a cica es legyen a ti "kozos cicatok", akit nektek kell babusgatni. es valahogy juttasd el a pasid agyába hogy ti gondozzatok a pici cicat es mas nem. es idovel lepattintja a csajt ha ügyes leszel.

aztan idővel lehet meg is szereted a cicat es jo pontod lehet a parodnal ha latja mennyire foglalkozol a cicuval hogy mast a kozelebe se engedsz... :)

vagy elmondod hogy zavar es tuntesse el a csajt. elvegre te vagy a baratnoje es nem a macska, sem az a masik csaj. ha a csajt védi hogy szegeny gondozni akarja a cicat akkor a te lelkedre szarik szoval tudod mi a dolgod...

2015. szept. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Ha megbízol a pasidban akkor ez nem zavar. Én is hetente találkozom az exemmel mert eljön hogy lathassa a kutyákat akiket együtt neveltünk fel. De semmi. Pedig mi 15 évig éltünk együtt. Két éve hagyott el és ez akkor engem tönkre tett. Másfél évig nem is álltunk szóba. Elvitte a kutyákat és ez pláne rossz volt. Fél éve azonban nálam vannak mert az ex terhes lett az uj ferjtől. Semmi nincs köztünk csak ismeretség. Heti egy közös kutya séta. Ezt az új csajaim is tudják és el is fogadják.
2015. szept. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

16/L-ok vagyunk.

Eddig is oda volt érte.

A "közös cica" dolgot már próbáltuk.

Csak még jobban bepörgött.

Barátomat nem zavarja, csak engem.

2015. szept. 25. 06:40
 6/22 anonim ***** válasza:
11%
Engem is idegesítene.Egy cica azért nem gyerek,tartásdíjat fizet utána? :D Valszeg csak ürügy arra,hogy felderítsen nálatok.Nem nagyon tudsz mit tenni, barátoddal kell megbeszélni a dolgot.Egyenlőre még ne tervezz vele közös állatot :)
2015. szept. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Engem is zavarna, még akkor is, ha valaki más személy lenne, és nem pont az párom exe.

Aki naponta becsöngetne hozzánk ilyen szöveggel, mondanám neki, hogy vigye magával nyugodtan egy pár napra, és akkor neki sem kellene minden nap hozzátok csöngetni, meg titeket sem zavarna naponta. Ezt így, érthetően, tisztán és világosan megmondanám neki. Sőt, még a dobozt is előkészíteném, kibélelve, stb. amibe távozás előtt bele lehet tenni a cicát és vigye magával 3 napra!!!

2015. szept. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. Szóvá is tenném. Viszont azért becsülöm, hogy segíteni szeretne a cicán. Csak ez a legrosszabb helyzet a világon kapcsolat szempontjából.
2015. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
16/L mit keres a kérdés a felnőtt párkapcsolatok kategóriában? Menj vissza a tini kategóriába ott tedd fel a kérdést.
2015. szept. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Pedig sokkal jobb embernek tűnik, mint te, ha ennyire törődik egy szegény kisállattal... te meg lelketlen vagy.
2015. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!