Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élhet-e együtt egy kutyaimádó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhet-e együtt egy kutyaimádó és egy kutyusellenes ember?

Figyelt kérdés
A párom mióta megismert tudta, hogy állatfanatikus vagyok. Amíg otthon éltem, mindig volt legalább 2 kutyánk és más házi állatok is. Sosem mondta, hogy nem szereti őket. Megigérte, hogyha lesz saját lakásunk, akkor hozhatok 1 kutyust. Mivel sikerült venni egy szép lakást, kutyának való környéken (erdő, parkok, kutyafuttató, kutyasuli a közelben) gondoltam ideje kinézni az új kedvencünket. Megkértem a páromat, hogy menjünk el egy menhelyre és válaszuk ki a kutyusunkat. Erre közölte velem, hogy ő nem akar és nem is szereti őket. Akkor miért mondta eddig, hogy szereti őket és miért igérte meg, hogy hozhatok egyet?

2015. szept. 25. 08:13
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
95%
Hát, elég gáz, hogy ennyire nem ismerted a párodat. Neked kell eldöntened, hogy ő a fontosabb vagy a saját álmaid? Erőltetni nem szabad, de ha ez neked így nem felel meg, akkor most lépj még mielőtt túlságosan elköteleznétek magatokat egymásnak!
2015. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Itt nem az a probléma, hogy kutyabarát vagy kutyaellenes, hanem hogy becsapott. Nagy kár, hogy ez már a közös lakás vásárlása után derült ki. Így bonyolult lesz rendezni az anyagiakat. Én nem maradnék vele, nem a kutya miatt, hanem mert ez súlyos jellemhiba és a partner arculcsapása.
2015. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
77%

Hosszú távon szerintem sok nem tartható, mert túl sok áldozattal jár. Ha nincs kutya, az Neked fog fájni és mindig is vágysz majd rá, ha van kutya, az meg örök vitaforrás.

Hozzáteszem, hogy azért lehet remény. Távolról nézve egy kutya sok gonddal jár, és amikor nincs kutyája valakinek, akkor hajlamos csak a rossz részét látni. De ha van, akkor meg tudja esetleg szeretni, látja a kedvességét, a fejlődését, főleg, ha suliba is akarsz járni vele.

Az én párom sem volt nagy kutyás, de én ragaszkodtam hozzá, hogy legyen kutyánk, járjunk suliba, stb. Azóta neki is van kutyája és ő is jár :)

2015. szept. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
81%
* az előző mondatomban a "sok" szó nem kell :)
2015. szept. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Kései Sirató ***** válasza:
90%

Tőle nem kérdezted meg, hogy miért csapott be?

Én elhagynám, a lakást eladnám, az anyagiakat rendezném és szakítanék vele. Ilyen hazug emberre nem lehet támaszkodni.

2015. szept. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy teljesen másképp ismertem meg. Ha hazamentünk vidékre akkor játszott a kutyákkal, vitte őket sétálni, vakargatta a pocakjukat, eszembe sem jutott volna, hogy nem szereti a kutyákat.
2015. szept. 25. 08:29
 7/38 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de választ azóta se kaptam rá.
2015. szept. 25. 08:31
 8/38 anonim ***** válasza:
34%

Én imádom a kutyákat, de lakásba én sem akarnék, minden kutyás lakása büdös.. Mielőtt mentegetőznétek... Nem érzitek a szagot, mert hozzá szoktatok...

Általában minden tele van szőrrel... Szerintem nem való kutya lakásba..

2015. szept. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy ő sem lakásra hanem házra gondolt, mikor azt mondta megfelelő...
2015. szept. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
68%
Valszeg csak addig kellett megjátszania magát, amíg nem költöztetek össze.
2015. szept. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!