Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha a pasitokra hajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a pasitokra hajt egy másik csaj, mennyire zavar titeket? Pl ha munkahelyen rendszeresen találkoznak vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Zavar? Szot se szolok. Odamegyek hozzajuk es szo nelkul behuzok egyet az orraba. Igy nem szamitok hazsartos veszekedos bnonek. Ez nekem bevalt. Neha izgi elesben kiprobalni a tanultakat.


Tanulsag: kockazatos dolog mas pasijara hajtani.

N

2015. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Meny és üsd le hogy tudja a csaj hogy hol a helye! Ha a pasid tényleg szeretne akkor leállitaná azt a faszhiányos lotyot.
2015. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem nyilvan zavarna de bizom a ferjemben plusz feltekeny sem vagyok, es mivel elmultam 15 ezen nem parazom tul magam, h mi lesz ha.


Ha valakit lehet vinni akkor vigyek:-)Ertekelem magam annyira h nem megyek ke egy halaskofa szintjere, de teny h ehhez kell egy baromi nagy bizalom.

2015. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit élem is a dolgot, mert büszkén a csaj orra alá dörgölhetem, hogy Ő bizony az enyém, és nem adom ám senkinek! :)

Volt a párom munkahelyén olyan csaj, aki kicsit próbálkozott nála. És tök jó érzés volt előtte megölelni, megcsókolni a párom. Büszke vagyok rá, hogy ő az enyém. Teljesen megbízom benne, és amúgy is tartja a távolságot az ilyenekkel, szóval nem zavar.

2015. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Meg kell bízni a párodban, anélkül nincs értelme párkapcsolatnak.

2. Ha a kapcsolat oda jut, hogy már nincs jövője, mindegy, mennyire zavar, annak előbb-utóbb vége, és ezt méltósággal kell tudni elfogadni, akármilyen nehéz adott esetben. (megjegyzem, nagyon sok ember csak úgy lép ki a kapcsolatából, amiben már nem boldog, hogy már ott a következő jelöltje)

3. A szemem előtt van egy kolléganőm, akinek van ugyan kapcsolata, de van egy másik kollégánk, akivel akárhányszor beszélnek, ragyog, nem lehet nem észrevenni, hogy vonzódnak egymáshoz. Senki mással nem ilyen, még az aktuális barátjával sem.

2015. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Még együtt vagytok...?
ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!