Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más nőkről beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más nőkről beszél mostanában?

Figyelt kérdés

Nem tini vagyok, harmincasok vagyunk mind a ketten, kb. 10 hónapos a kapcsolat. A barátom mindig nyitott volt más emberek felé, de nem találtam ezt vészesnek, régi (nő) ismerősével is szokott találkozni kettesben, de emiatt nem voltam ideges túlzottan, bár nem örültem neki, de tudom, hogy ő nyitott ember, és hogy őszinte, nem csalna meg, meg nem is érdekli az a nő.

Viszont mostanában mesélgeti nekem, hogy ilyen meg olyan nőket látott aznap, meg megmutatok neki egy munkahelyi videót, teljesen más témában, és ott is kiemeli, hogy kik voltak a videóban szép nők. Holott nem kérdeztem, és nem is volt releváns. Tudja, hogy zavarnak és bántanak az ilyen dolgok, nem tudom könnyedén venni, ha nem tisztelnek, de az utóbbi időben egyre több ilyen eset van, hogy ilyen megjegyzést tesz.

Ma, amivel feltette az i-re a pontot, hogy elmondta, hogy van valami diáklány, akinek a nevét is említette, és hogy azzal valamilyen projekt kapcsán együtt tevékenykedett, és hogy az milyen klassz lány, meg hogy feltűnt neki, kitűnt a tömegből, vagy valami ilyesmit mondott. Mindenesetre ez pár hónappal ezelőtt volt, és most említi meg, nekem nagyon rosszul esett, és kezd elegem lenni.

Nagyon bensőséges a kapcsolatunk, mondja is, hogy nagyon szeret meg minden, és ezt nem is tudom hova tenni. Ő engem úgymond kinevet, meg féltékenynek nevez, nem is tudjuk megbeszélni normálisan. Pedig eddig mindent meg tudtunk beszélni. Tudom is egyébként, hogy nagyon szeret, csak bennem ezek a dolgok annyira rossz érzéseket keltenek, hogy szenvedek emiatt. Legalábbis éppen mára eljutott arra a pontra a helyzet, hogy szenvedést okoz. Az, hogy nem is egy személytelen nő tetszik meg neki az utcán, hanem valaki, akinek neve van.

Igazából csak véleményeket várok. Köszönöm.



2015. okt. 1. 00:56
 1/3 anonim válasza:
100%
elég bunkó dolog tőle, valószínűleg csak élvezi hogy féltékeny vagy, de nézd a pozitív oldalát legalább nem a hátad mögött csal meg nőkkel akikről nem is tudsz...ha valóban lenne köztük valami nem valószínű hogy kérkedne vele hogy ismeri
2015. okt. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Vizsgáld meg, hogy nem adtál-e erre okot, hogy ezt csinálja veled. Ha nem, akkor próbáld ki visszafelé. Te fogadd ezzel a hírrel, hogy van pl. egy fiatal huszonéves fiú aki megdicsért téged, hogy milyen jól dolgozol, vagy milyen szép vagy (vagy ilyesmi)..... Mit vált ki belőle. Nem visszaadni kell mindent, csak vannak olyan helyzetek amit a másik fél nem ért meg, addig amíg át nem éli. U.i nem húzkodni akarlak ellene, csak gyakorlatban már velem is előfordult. Ha érdekel priviben elmondom.
2015. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a volt barátom szinte minden csinos nő után megfordult az utcán, volt, hogy szavakkal is kifejezte ámulatát (wow! hű... stb), az elején el sem hittem, hogy miközben velem sétál kézen fogva, képes ekkora tiszteletlenségre... Mondtam neki, hogy a haverjaidnak szólj ilyeneket, ne a barátnődnek... Erre csak nevetett, úgy, mint a te barátod, hogy ezen mit kell kiakadni, stb.

Pár alkalom után meguntam, és taktikát váltottam: akárhányszor szembe jött egy átlagosnál valamivel jobb srác (bár azt nem mondanám, hogy tetszett is, de hát ezt a barátom ugye nem tudhatta), láthatóan utána fordultam, és rácsaptam a combomra, és fennhangon ki is nyilvánítottam pozitív véleményem. :D

A barátom egy ideig "ennek meg mibaja" fejjel nézett, majd amikor többször, rendszeresen játszottam el ezt, akkor végre felfogta, miről van szó, és onnantól kezdve nem csinálta ő sem. Plusz ez a kis "játék" segített nekem könnyedébben felfogni az ő dolgait is!

Tudom, hogy ez nem teljesen ugyanaz, mint neked, de szerintem próbálkozz hasonlóan "túljárni az eszén":)

2015. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!