Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem, hogy hogy csinálhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy hogy csinálhatja ezt a srác, és általában ezt a srácok? Nem adják fel?

Figyelt kérdés
Miért? Van egy srác, aki barátnőmre hajt már 10 hónapja, és nem értem, hogy tud ennyi elutasítás után újból bepróbálkozni? Hogy tudják ezt egyáltalán megcsinálni sokan?
2015. okt. 4. 16:12
 1/6 A kérdező kommentje:
És igazából szerintem nem színlel, hanem valahogy fenntartja a lelkesedését.
2015. okt. 4. 16:13
 2/6 anonim ***** válasza:

szükség és a kanosság egyeseknél nagy úr.


Nehogy azt hidd, hogy csak a bnődnél próbálkozik. Az ilyen minden nőnél próbálkozik.

2015. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem voltak elég világosak azok az elutasítások, és a pasi azt hiszi, hogy meg kell küzdenie a csajért.
2015. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak minden bizonnyal igaza lehet. Pontosan már nem emlékszem rá ki volt az a történelmi alak, aki 10 évig udvarolt egy fiatal hölgynek, végül egy évet voltak együtt, gyermeket nemzettek majd elváltak. Valami herceg volt, de talán volt ilyen több is, azért nem emlékszem konkrétan ennek az egynek a nevére. Minden esetre kitartó figura lehet, lehet, itt már komolyabb dologról is szó van nála, mint egyszerű kanosságról (ha van ilyen egyáltalán). De hát, ha az illető hölgy tényleg nem szeretné a kapcsolatot, akkor nem tehet mást, minthogy rászánja magát a komolyabb fellépésre. Vagy még egy kicsit kéreti magát és igent mond.
2015. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy kitartó, vagy már az elején feladja(a visszautasítás fájdalmas), az igazán szerelmes férfi e kétt féle képp probálkozhat az igazinál. Nos a srác túlzásba vitte az első opciót:) Persze ki tudja lehet hogy végén neki lesz igaza:)
2015. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És te kérdező h vagy ezzel kapcsolatban? Barátnődben bízol?
2015. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!