Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy amikor foglalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy amikor foglalkozom vele nem érdeklem de ahogy én nem megyek utána egyből érdekes leszek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy okos, szép lány akivel ismerkedem. Sűrűn beszélgetünk, de egyszerűen amikor azt érzem, hogy azt érzi, hogy az övé vagyok és kedveskedek neki persze meg érdeklődök, hogy mi van vele akkor teljesen közömbös, amikor meg nem foglalkozom vele akkor szó szerint kéri h foglalkozzak vele meg hisztizik meg minden.. Kicsit para de nem értem az ilyen lánynak mégis mi kell?
2015. okt. 8. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Két pofon. Ha nem tőled kapja meg, akkor az Élettől fogja, az meg sokkal jobban fog fájni neki.

Tanács: hagyd a fenébe, keress normális nőt.

2015. okt. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából ezen gondolkoztam.. Nekem nem kell olyan kapcsolat ahol vissza kell így fogjam az érzelmeim vagy nemtom, érted
2015. okt. 9. 00:27
 3/8 anonim ***** válasza:
140% -ban az önzőség vezérli. Nem te vagy a fontos, hanem az, hogy ő komfortban érezze magát & megkapja a törődésed. Hagyd, had egye meg a fene.
2015. okt. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elérhetetlen mindig jobban kell, mint ami már megvan éppen.

Jobb érzés az, amikor vágyódsz valami után, mint mikor már a tiéd.

Amikor nem foglalkozol vele akkor vágyódik, ez jó érzéssel tölt el egy embert. De ha már megvan, nem értékeli annyira, mert nincs mire vágyni.

Sajnos, vagy nem sajnos, de valami miatt nem tudja értékelni a megkapott pillanatokat. Ez van.

N

2015. okt. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak az egosimogatoja hianyzik
2015. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
egolego. Mondtad már neki amúgy? Csak mert ha elveszed tőle a lehetőségét h játszmázzon, akkor hátha el tudja mondani, h miért is van szüksége rá.
2015. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha majd átveszik az érzelmek a helyét akkor leszokik a játszáiról.

Ha nem változik akkor láthatod, hogy fontosabb neki az ereszd meg / húzd meg, mint hogy stabilan szeressen.


Így ha nem változik, lassú hanyagolást ajánlok. :)

2015. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer foglalkozol vele,egyszer nem,nem csodálom,ha hisztizik,ha hisztizik,akkor meg nincs sok egója,hanem épp azt teszi félre miattad,mert érdekled és összezavarod.Akkor Te is játszmázol,ha nem adsz neki más kiutat és ez kicsit gyerekes is.
2015. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!