Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három év nem elég arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három év nem elég arra, hogy túl légy a régi barátnőn?

Figyelt kérdés
Három éve szakított velem a barátnőm. Rövid ideig voltunk együtt 4 hónap. Akkor még csak tizennyolc évesek voltunk. Azóta se tudom őt kiverni a fejemből. Próbálkoztam azóta két lánnyal is. De nem jött össze. A harmadikkal én szakítottam fél év után, mert úgy éreztem nem tudom őt úgy szeretni, ahogy kellen. Nem az az érzés volt, mint a régivel. Nem tudom mit csináljak. Így sose lesz normális kapcsolatom. Ez a harmadik lány pedig nagyon szeretett engem. Mégis szakítottam vele, mert valahol mindig ott van a remény, hogy visszakapom az elsőt. Az elsőnek azóta sincs senkije. Lehet ő is rám vár ? De lehet más gondok vannak nála, pedig gyönyörű. Hogyan felejtsem el ? Vagy próbálkozzak újra, már századszor is ? Úgy váltunk el, hogy utál és nem akar velem még beszélni sem. Bár egyszer majdnem belement, de végül meggondolta. Próbálkozzak nála?

2015. okt. 9. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálkoztál 2 lánynál is? Hűha!!! Én kb 1 héten belül próbálkozol 2 lánynál.


Na itt a baj veled! Nem ismerkedsz új lányokkal. Nem hagyod hogy új lányok tetszenek meg neked és levegyenek a lábadról.

Neked egyszerűen csak csajozni és ismerkedni kéne. Tudod hogy lehet a régi lányt elfelejteni? Sok új lánnyal?


Ha a 2 helyett akár csak 20-szal ismerkedtél volna (ami ennyi év alatt még mindig kb nullával egyenlő), akkor is már bőven találtál volna olyat, aki miatt elfelejted a régit.

2015. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy hogyan lehet NEM túllépni egy olyan kapcsolaton, amiről már bebizonyosodott, hogy valamiért nem működik... A legrosszabb esetben is néhány hét után túl szoktam lenni a kapcsolataimon, eszembe sem jut visszasírni egyiket sem!
2015. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1-2 nyilván nem voltal annyira mélyek az érzéseitel. A másik... Szerintem attó senki nem kesz kevesebb hogy nem próbálkozik be heti 2 csajnál, főleg hogy ezzel magam ellen beszélnék. :)
2015. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is 3 év alatt túl kellene lépni. Valamiért vége lett, tehát lehet nem egymásnak szánt titeket az ég. Miért ugyanazt a csajt keresed a többiekben? Ő más személyek. Csak neked lesz rossz. De ha annyira ő kell neked, hogy hogy nem próbálkoztál még nála?? Pláne ha azt mondod neki nincs senkije. Majd ha nem akar mégsem semmit tőled már, kapsz lendületet a kiábránduláshoz.
2015. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!