Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kulfold. Eroltetni vagy sem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfold. Eroltetni vagy sem? Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Parommal1eve vagyunk egyutt es ihonapja egyutt elunk.

Kapcsolatunk jo az evyutteles is megy es nagyon szeretjuk egymast mindenkeppen egyutt tervezzuk a jovot.


Az egyik ismerose kint el kulfoldon a csaladjabal es tudnanak segiteni hogy kimehessunk.

Parom es enis benne lennenk.

De azt mondja O fel...fel hogy elmegy sok oenz es nem sikerul stb.

En azt mondom itthon nem jo.plusz az O melohelye sajnos meg fog szunni 1even belul..

Es mindkettonknek az a velemenye hogy itthon nem fog menni a jovotervezes...az anyagiak miatt es lepni kellene.


De ma osszevesztunk azon hogy mindketten akarjuk.de O fel...es leoltott hogy en milyen eroszakos vagyok ebben a temaban stb.


Hogyan tovab...?


En23L O29F


2015. okt. 9. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy normalis felelem benne van az emberben, ez nem gaz.

De emberfuggo, ki hogy birja a kulfoldi letet. En nokent, egyedul jottem ki, ismeretseg nelkul.


Ha tudjatok a nyelvet, van kezdotoketek, akkor nem lesz gond. De mondom, ez emberfuggo. Az se jo, ha kenyszerited a masikat. Ra kene kerdezni, hogy ugy igazabol mitol fel?

2015. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És kettőtök közül ő a férfi? Nagyon sajnállak téged.


27/F

2015. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes a félelme.

Nálunk nagyon rosszak a munkalehetőségek, úgyhogy nagyon sok embert ismerek, aki a külföldi munkát választotta. Sajnos meg kell mondjam, sokaknak nem sikerült. Kimentek a nagy ígéretekre, aztán olyan helyekre kerültek, hogy nem kapták meg a fizut többször, nem tudtak mit kezdeni, hazajöttek. Még szerencse, hogy mind tudtak utána a szüleikhez költözni amíg valahogy talpra nem álltak.


Másfelől sokaknak viszont sikerült, néhányan évekig kint maradtak, sőt olyat is ismerek, aki végül külföldön telepedett le.


Az jó, ha tudnak segíteni ismerősök, pláne ha legalább az egyikőtök beszéli a nyelvet.

Viszont a megélhetésre figyeljetek oda az ottani viszonyok arányában: nem biztos, hogy az itt jónak tűnő kereset az ottani árakhoz képest is jó.

2015. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, még annyit tudnék tanácsolni, hogy ha bizonytalanok vagytok, menjen ki először csak az egyikőtök, ne adjátok fel egyszerre mindketten a munkátokat. Aztán néhány hónap múlva, mikor az egyikőtök már berendezkedett, nagyjából kitapasztalta, mi a helyzet, megéri-e, hogy éri meg, stb., akkor mehet utána a másik.

Tudom, hogy ez nem könnyű, hogy egy darabig külön vagytok, de ahogy így körülnézek a környezetemben, hogy néha mennyire zsákbamacska tud ez lenni, talán ez a legésszerűbb megoldás.

Amúgy meg a lehetőséget nem biztos, hogy jó elszalasztani.

2015. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek.


Nos O attol fel hogy az eddigi sporoltnpenzunk lenne az alap toke plusz amit a szuleim/sajnos anyagialag csak az enyemekre szamithatunk/ adnak az is belemenne a tökenbe... Es O attol fel hogy ezt a pent elbukjuk es ha nem sikerul hazajovunk es ismet 0rol indulunk.

Plusz O nagyon alapfokon beszeli az anholt en erosen.

Fel hogy a nyelv sem menne neki.

De szeretne is ugyanakkor... Bonyolult pasi.


Meg ugye a tavolsag az ismeretlen..

Ez nem anglia lenne.hanem egy masik kontinens a vilag tulfelen

2015. okt. 9. 16:09
 6/9 GipszI ***** válasza:

Kérdésedre a valasz: Mindenkeppen megeri megprobalni. Eroltesd, feküdjön ra az angolra keményen mert egy középfok az az igen erős minimum odakint (bar én csak a UK-ben éltem s dolgoztam :) )

Merre mennetek? Ausztrália? Vagy Új Zéland?

2015. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem megy neki a nyelv, akkor tényleg necces. Ahogy már előttem írták, arra nagyon rá kell feküdni.
2015. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Masik kontinens azert neccesebb. Nem olyan egyszeru, mint union belul.


Ha o meg alapfokon beszeli, az keves. Ha kimentek, neked kell viselni a nadragot egy darabig. Ezt meg tudod tenni?

Neki nehezebb lesz a beilleszkedes, stb.


En az eddig leirt korulmenyeket veve, nem vagnek bele. Vagyis nem vele. Pedig en a bator tipus vagyok, es tamogatom a kulfoldi elet kiprobalasat.

De a ti dontesetek.

2015. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyelvismeret nélkül minek akartok bárhova is menni?


Tény, hogy aki elbukja a pénzt, és hazaköltözik, azok mind olyanok mint ti: semmihez nem értenek, a nyelvet se beszélik, de "hátha". Szerinted kinek kell az ilyen munkaerő?

2015. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!