Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném meg a párom bizalmát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék kérni egy-két tanácsot! A párommal 4 éve vagyunk eggyütt és a kapcsolatunk nem igazán zökkenőmentes mostanság. A párom nem igazán bízik meg bennem pedig semmi okot nem adtam rá. Mint már mondtam 4 éve vagyunk együtt a párommal igazán kicsik voltunk mikor összejöttünk. Eggyátalán nem járok bulizni, hisz időm sincs mivel reggel felkelek 04:00.-kor dolgozok 12:00.-ig utána suli ami 20:00ig tart és persze ezek mellett készülök az egyetemre. Sajnos a dolgok odáig fajultak hogy a facebookomba turkált. Egy fiu/férfi ismerőst sem jelölhettem vissza pedig csak a munkatársamat jelöltem vissza aki mellesleg 2 gyerekes apuka. Fiukkal sem beszélek csak maximum annyit, hogy "szia, hogy vagy? Mi a helyzet?" még neki néha ez is sok (A páromnak). Abból tudok kiindulni csak, hogy a páromnak én vagyok az első komoly kapcsolata, mert akik előttem voltak vele együtt mindenki átverte. A párom 23 éves és ezen a viselkedésén nagyon megvagyok lepődve, mert ez eggyik ismerősőmnél/családtagnál sincs így! Ja és mellesleg minden kedden átjön(mivel nincs kedden meg pénteken sulim) és péntektől vasárnapig együtt vagyunk úgyhogy nem hiszem, hogy a kevés eggyüttlét lenne az oka. Negatív és pozitív kommenteket is várok eggyaránt! 19/L
2015. okt. 10. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki átverte. Itt az oka. Tudom, mert én is hasonlóan érzek, annyi különbséggel, hogy én nem turkálni sehol, nem féltékenykedek, mi ezt megbeszéltük és dolgozunk rajta hogy ez az érzés elmúljon.
2015. okt. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

először is: te egy hős vagy, amit csinálsz munka meg tanulás terén, az fantasztikus, gratulálok. A fiú az sajnos teljesen ki fog készíteni, de csak évek múlva jössz majd rá, hogy elviselhetetlen a helyzet. Akkor megbánod, hogy hagytad magad tönkretenni, és hogy éveket vesztegettél el az életedből egy frusztrált börtönőrre. Most még évekig reménykedni fogsz, hogy javulni fog a kapcsolatotok, és próbálsz megfelelni neki, megszakítasz minden kapcsolatot a legtöbb barátoddal, kerülöd az olyan helyzeteket, ahol férfiak szólhatnak hozzád. Teljesen bekorlátozod magad, és reménykedsz, hogy ez elég lesz a barátodnak, de nem lesz az. Nyilván fog valamikor valami történni, ami egyszer csak kijózanít, vagy valamelyik családtagod felnyitja majd a szemedet, hogy egy beteg emberrel élsz együtt.

Addig is, amíg kijózanodsz: jó tanulást, sok sikert az élet többi területén.

2015. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha 4 év alatt nem sikerült ebből a viselkedéséből kigyógyítanod, akkor nem hinném, hogy bármi esély is lenne rá.

Gondolom, már túl vagytok néhány ilyen jellegű beszélgetésen - eredménytelenül.


Biztosan szerepet játszik a viselkedésében, hogy sokan átverték, de azért kicsit kontrollálhatná magát, főleg ennyi év után. Nem gondol arra, milyen életed van és lesz ezek után mellette?

Most még lehet, nem annyira borzasztó neked, mert teljesen le van foglalva az időd a munkával, a tanulással (ami mellesleg így tényleg csúcsteljesítmény), de előbb-utóbb besokallsz.

2015. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket, eléggé elgondolkoztatóak! :/
2015. okt. 10. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszélj vele erről.

Mondd meg, hogy ezzel a viselkedéssel gyilkolja a kapcsolatot. És ne szakitsd meg a kapcsolatot a férfi ismerőseiddel! Ezt még ő sem várhatja el tőled.


Beszéljetek sokat erről: hogy mi történt, hogyan érez ő és hogyan te, és hogy mit szeretnétek.

2015. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, elősször köszönöm a kommented!Igen hasznos válasz, csak az a baj, hogy próbáltam már, de csak a saját igazát bizonygatta végig nem jutottunk egyről a kettőre! Sajnos ilyen természetű ember.
2015. okt. 10. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!