Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pszichologushoz kene fordulnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichologushoz kene fordulnom? 21/L

Figyelt kérdés

A tortenet hosszu es bonyolult, de a lenyeg: 1,5 eve nem talalkoztam az exemmel. Beszelni beszeltunk neten, tobb honapos szunetekkel. Utanam nem sokkal osszejott massal akivel ev elejen szakitott. Megcsalta volna ot velem, de nem mentem bele. Utolag tudtam meg tole, hogy nojet is megcsalta meg volt szereto o is. Megkaptam tole irasban hogy szardarab vagyok, rohadjakmeg, stb. amit mergeben irt, alaptalanul. Hitegethetnem magam azzal, hogy hibat mindenki elkovethet, de en ezt nem tudom elfelejteni. Akarhatnek tole barmit is, de ezek utan nem megy.

Na es itt jon a problema. Hogy vagyakozok utana. Nem vagyok szazas. Nem tudom mi a gond: a szeretethianyom? Vagy az, hogy o volt a legelso a csoktol kezdve?

Most kint vagyok kulfoldon es akart talalkozni velem mielott kijottem, de nem talalkoztam vele. Lehetseges, hogy jovore kint leszek vegig. Nem tudom ennek oruljek-e vagy nem. Attol felek, hogy nem tudnam elvezni, vegig csak ragondolnek (mert azert itt kint ugye megiscsak egyedul van az ember, ami meg csak jobban erositi a dolgot...)

Hogy lehet ezen tuljutni vegre valahara?


2015. okt. 10. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Gondolj arra hogy beledtenne a farkat amit mar masik 5 csajsziban elotted mar megforgatott. Milyen erzes lenne? Szerintem undorito.
2015. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A vonzalmat nem lehet kikapcsolni, de az már jó jel, hogy nem engedsz neki, hanem az eszedre hallgatsz.
2015. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Gondolj arra hogy beledtenne a farkat amit mar masik 5 csajsziban elotted mar megforgatott. Milyen erzes lenne? Szerintem undorito."


Te valószínűleg szűz vagy és jó sokáig az maradsz. Egy átlagos férfi farka már jópár csajban forgott, mire beléd ér, akkor légy inkább apáca.

2015. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az exed elég erkölcstelen hogy a barátnőjét veled akarta csalni és nem túl kedves ember, azok alapján amit a fejedhez vágott, bár nem tudom az előzményeket... Szerintem tudod a választ, én ilyen emberrel a helyedben nem foglalkoznék. Nem gondolom hogy pszichológusi segítségre van szükséged, hacsak nincsenek öngyilkos gondolataid, vagy nagyon zavart viselkedésed... Szerintem inkább beszélgess hozzád közel álló emberekkel, és vedd észre, hogy egy rakás pasi létezik még az exeden kívül! :-)
2015. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat eleg sokszor volt olyan erzesem, hogy en ebbe belepusztulok...
2015. okt. 10. 16:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyira belezúgtál,hogy miután eldobott,belebetegedtél lelkileg a dologba kissé,a rögeszméddé vált ez a pasi.A mély érzésű emberekkel ez előfordul,nekem is volt ilyen hatalmas szerelmem.Bántott,megalázott,vágott a fejemhez szavakat,dolgokat,mégis sokat gondoltam rá,és elég nehezen tettem magam túl rajta,de sikerült végül.Egy év után,miután jött valaki más,aki felé nyitott voltam,és akibe belehabarodtam,mert már hiányzott a boldogság...Ne kínozd magad,nem éri meg!
2015. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor Kedves Kérdező, lehet hogy nem ártana a pszichológus. ..
2015. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
nem vagy túl rajta, valószínűleg olyanhoz fűzött szeretet kicsi korod óta aki lelkileg bántott. Próbálkozol legalább másokkal?
2015. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

A nők döntő többsége ugyan olyan szánalmasan logikátlanul gondolkodik, mint te. Nem kell pszichológus, ez teljesen megszokott dolog. Ösztönlények vagytok, ennyi.


A forgatókönyv már előre ismert, te összejössz vele, ő megcsal, esetleg más erőszakot is alkalmaz, te értetlenkedsz továbbra is, és újra és újra, örök körforgás.

(persze vannak kivételek de most nem róluk van szó)

2015. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hol vagy melyik országban, mert már mindenhol találkozni magyarokkal, csak meg kell keresni őket. Biztos hogy a magány miatt vagy padlón ennyire, én is kb. befordultam mikor kijöttem, de idővel elmúlt.
2015. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!