Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem becsül meg eléggé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem becsül meg eléggé a párom, nem is tudom vele ezt megbeszélni. Segíthet, a kicsit eltűnök az életéből?

Figyelt kérdés

Nagyon jól idult a kapcsolatunk, nem hanyagolt engem egyáltalán. Aztán új munkahely, új kollégák, akik kicsit megzavarítják a fejét... azóta hanyagol. Tudom, néma gyereknek anyja sem érti a szavát, de én nem vagyok néma. Ezerszer próbáltam vele megbeszélni, köti az eber a karóhoz, hogy ő engem nem hanyagol, én hisztériázok szerinte túl sokatl. Nem tudom már mit tegyek... Távkapcsolatban élünk, hetente-kéthetene találozunk. Ha eltűnök kicsit, nem tud elérni... szerintek segítene valamit? Érezné a hiányomat?

L23 vagyok, ő pedig 25 éves


2015. okt. 11. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennél már jobban hová akarsz eltűni?Elég keveset találkoztok,csak Egyre távolabb kerülűltök egymástól.Beszélni teljesen,fb milyen sűrűn szoktatok?vagy arra sem ér rá mer24-20 dolgozik.
2015. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Játszmázás? Lenne értelme? Nem, viszont annak igen, ha megszakítanád ezt a kapcsolatot, mert így semmi értelme.
2015. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor a szakítás és majd egy új barát segíthet a dolgon.
2015. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Facebookon folymat beszélünk szinte, de már ott sem figyel, illetve hatalmas kocsázós lett, ami igen zavar, mert már nagyon nem ezen néha 1-2 sör szinten van. Naponta kocsma az idősebb munkatársakkal.
2015. okt. 11. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azért meghallgatnám az ő verzióját is, ilyenkor hajlamos mindenki a másik felet szapulni.


De igazából teljesen lényegtelen és felesleges, ezaz egész kapcsolatotok értelmetlen, semmi ételme már az egésznek.

2015. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!