Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már lemondott rólam, vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lemondott rólam, vagy még van esélyem? /Többi lent/

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és még tavaly megismerkedtem egy még akkor házas férfivel. A feleségén keresztül. Akkor még nem volt semmi sem közöttünk, de utána több bálon is velük voltunk. Észrevettem hogy a pár között valami nem stimmelt. Majd a bálokon a férfi /31 éves/ kezdett közeledni hozzám. Én akkor még féltem, igaz hogy kedves, megbízható férfi volt, de én még a beszélgetést is elleneztem vele. A kis városunkban többször is összefutottam vele és elmondta hogy válik, mert már egy ideje nem jön ki a feleségével. És tényleg így történt, 1 hónapra rá már szét is költöztek. Amit tudni illik, nekem régóta bejött a pasi, de amiért házas volt, nem mertem lépni. / Az utolsó bálon amikor még házasok voltak, már akkor elmondta hogy vannak érzései irántam, és akkor már jobban megnyíltam előtte./


A válásuk után többször is beszéltem vele, találkoztunk is. Utána hirtelen egy hét alatt teljesen megváltozott, többet nem beszéltünk, ha az utcán szembejött velem, még köszönni se köszönt. Majd utána kiderült hogy összejött a város k..rvájával. Teljesen összetörtem, mert mikor már vettem bátorságot hogy kapcsolatban legyek vele, addigra köszönni is elfelejt.


Lehet hogy nem kellett volna olyan sokszor elutasítanom és akkor talán most sem azzal az új barátnőjével lenne. Ami még érdekesebb, hogy az új csaja teljesen ugyan úgy néz ki mint én.

Erről a csajról mindenki tudja hogy csak kihasználja a pénzéért.

Mit tegyek? Felejtsem el a férfit, vagy mondjam el neki hogy én ezt az egészet komolyan gondoltam?



2015. okt. 11. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Hova fajul ez a világ...


24/F

2015. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha még értelmes választ is adnál..
2015. okt. 11. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
felejtsd el...ez a korkülönbség ebben a korban még nagyon sok...vagy nevelhetnéd a gyerekeit vagy szülhetnél neki hamarosan...te abban a korban vagy hogy még előtted az élet,szórakozni járnál el stb,ő viszont már családot szeretne,nem véletlenül volt házas...szerintem inkább próbálj korban magadhoz közelebbi embert keresni
2015. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy kellene neki már gyerek, mert van 2 ovodás gyereke akik nagyon aranyosak. És igen, tudom hogy ilyenkor túl nagy a korkülönbség, de mégis most ez a dolog hogy az egyik napról a másikra egy barátnője lett, engem meg le se s.zar. Eléggé rosszul esett
2015. okt. 11. 20:05
 5/7 Missi_Key ***** válasza:
100%

mondd el neki hogy mit érzel.

valószínű csak nem akarta erőltetni a dolgot,vagy megilyeszteni téged...de ha ugyanolyan a csaj mint te akkor egyértelmű hogy csak pótlék...

2015. okt. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg?????? Mi lesz veled te lány, neked még tanulni kellene, meg elindítani az életed. Nem gondolod, hogy függenél ettől a pasastól?
2015. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem,szex nem volt köztetek,mert akkor egyértelmű,mire ment ki a játék.Ha nem,akkor is csak játszott veled,mert legyezgette a hiúságát,hogy egy ilyen fiatal és naiv csaj szóba áll vele.Tudta,mikor mit kell mondania,hogy elszédítsen.Biztos a házassága sem azért ment tönkre,mert annyira minta ember,nem is azért van most mással,és nem is azért nem képes köszönni.Egy bunkó,aki kihasznált téged,akár így,akár úgy.Ennyi a sztori.
2015. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!