Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elítélendő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő és nagyon gáz az, hogy úgy költöztem össze a pasimmal, hogy két év együttlakást után ultimátum, de ő ezt nem tudja, hogy ketyeg az órája?

Figyelt kérdés

Bő egy év után, esküvő helyett, jött az összeköltözés gondolata, merthogy ő nem akar(t? ) nősülni, én meg összeköltözni nem akartam, ám belementem, de azzal, hogy magamban megfogadtam, hogy oké, de csak két évre, aztán vagy esküvő vagy pá.


Persze azt is tudom, hogy könnyen beszélek még most, előre, aztán két év után ki tudja, hogy leszek-e olyan bátor ténylegesen kockáztatni azt, hogy netán a gyűrű vagy kalap-kabát kérdésre ő a kalap-kabátot válassza...


Mindketten egyedülállók, én 32, ő 39... Lassú víz partot mos módszer...



2015. okt. 12. 00:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
Én komolyan nem tudom elképzelni, hogy egy olyan párkapcsolatban éljek, mint a tiéd... Hogy nincs annyi bizalom köztetek, hogy ezt egymással beszéljétek meg ahelyett, hogy ide kiírod... El se tudnám képzelni, hogy ezt én így csináljam.
2015. okt. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
71%

Komolyan mondom, egy muskátlit sem érdemelsz párodul. Nem volt benned annyi gerinc, hogy őszintén megmondd neki, hányadán állsz? Remélem, egyedül fogsz megvénülni, és nem lesz senki, akitől egy pohár vizet kérj.

Igen, nagyon gáz.

2015. okt. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
52%
pszichopata
2015. okt. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Missi_Key ***** válasza:
83%
hát ez elég gáz
2015. okt. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nagyon gaz, amugy nem is ultimatum, annak csak akkor van ertelme ha kozlod is a masikkal. De hangsulyozom, ilyen temaban nincs helye az ultimatumnak. Itt kommunikacionak van helye.
2015. okt. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Éljen az, aki nem ítélkezik.

Megbeszéltük.

Konkrétan pont így, hogy eltelt egy év, és eljött a továbblépés ideje. Mindketten egyetértettünk abban, hogy egyikünk sem 16 éves már, viszont ott álltunk egy nézeteltérésnél, hiszen én esküvőt és gyereket akartam, ő meg nem. És akkor felmerült az, hogy hogyan tovább. Igen, minden lehetőség. Hogy ha ekkora ellentét van közöttünk és én ennyire nem akarok összeköltözni, akkor maradjunk így, hogy csak szabadidőben találkozgatunk? Nem, tovább kell lépni. Akkor netán szakítsunk? Igen, felmerült ez is. Ő esküvőt nem, én meg összeköltözést nem. Végül mégis én engedtem, de magamban ezzel a feltétellel.


Ha van egy helyzet, ahol két ember két egymással ellentétes dolgot akar (mint pl. házasság+gyerek vs. nem házasság+nem gyerek), akkor milyen alapon lehet bármelyiknek jobban igazságot adni a másiknál? Milyen módszerrel lehet igazságot tenni?


Valószínűleg csak úgy, hogy okos enged, szamár szenved, és így is én engedtem.

2015. okt. 12. 01:03
 7/41 anonim ***** válasza:
60%

Egy év után még tart a rózsaszín köd, nem szabad házasodni. Egyébként is neki kellene hogy fontos legyen, ő kezd kifutni az időből. 3 év után viszont teljesen korrekt, annyi idő alatt el kell tudni dönteni.


Az viszont csak viccnek jó, meg vallásosoknál (de náluk is vicc, csak nem illő mondani), hogy összeköltözés előtt házasodjatok. Van ugye a mondás hogy költözve ismerszik meg az ember. És tényleg. Még jó, hogy "kompromisszumot" kötöttél ezügyben.


Éppen ezért minden további nélkül meg lehet mondani, hogy te így állsz ehhez, ezzel a 3 évvel. Nem látok benne semmi rosszat. Miért kellene ezt titkolnod?

2015. okt. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkérdést meg végképp tisztázd most rögtön. 39 évesen remélhetőleg már tényleg el tudja dönteni, hogy soha nem akar gyereket. Szemben egy 20 évessel neki csak pár évre előre kell látnia, utána már úgy sem érdemes. Ha nem akar gyereket akkor viszont fájdalom, elválnak útjaitok. Ez alapkérdés minden kapcsolatban.
2015. okt. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sajnos, lehetséges, hogy elvesztegetted az idődet.

Akarata ellenére, senkit nem lehet házasságba kényszeríteni, korotokat nézve jobb, ha időben továbblépsz, hogy normális családot tudj alapítani, az általad ideális képpel, házasság és gyerek, ami szinte a legtöbb nő álma. Elítélendő az lenne, ha teherbe esnél, és ezzel akarnád házasságra bírni. Beszéljétek át még rendesen. :)

2015. okt. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
36%

"... jött az összeköltözés gondolata, merthogy ő nem akar(t? ) nősülni, én meg összeköltözni nem akartam,..."


Miért? Ha akart volna nősülni utána külön éltek?


Meg amúgy van egy szomorú hirem. Nem te találtad ki a melegvizet, hogy megjátszd a menőt. Nagyon nyeregben érzed magad, de jobb lenne valami emberibb alakot öltened!

2015. okt. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!