Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon utálom most a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon utálom most a barátomat! Érdemes aggódnom?

Figyelt kérdés

Azt kamuzta hogy felveszi az óvszert közben meg lerakta maga mellé. Mozgott bennem egy kicsit de nem élvezett el, kivette, és utána láttam h felhúzza.

Most dühös vagyok mert pont peteérésem van és szeretnék eseményutánit feliratni.

Jól teszem ugye? Lehet tőle valami bajom? Csalódtam a barátomban is mert megbeszéltük h hogyan védekezzünk 😞



2015. okt. 12. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Mennyire érződik,hogy nem vagy még 18...
2015. okt. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon kicsi az esély rá, ha előváladék se jött amíg "mozgott" benned kicsit akkor szinte 0, de valóban.. fő a biztonság.
2015. okt. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 omba ***** válasza:
94%
Szemét egy dolog ilyenben hazudni.. a terhesség miatt nem aggódnék, a pasi miatt igen.
2015. okt. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Írasd fel a gyógyszert, és talán legközelebbre erdemes lenne neked gondoskodni a védekezésről, bár ezek után nem tudom, h lehet megbízni benne...
2015. okt. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Aggódnod felesleges . De én ezért utánna néznék miben hazudik még ezenn kivül mert azért egy elég közös intiim részben hazudott neked akkor másban is meg teszi . De ez miatt nem kell agódnod.
2015. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!