Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buntudatom van! Elmondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buntudatom van! Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Elkoltoztem otthonról 5ev együttélés után mert kiderult h a parom tarskeresozott és éjjel smseket kapoTt a kolleganojeto elég félreérthetetlen témával. Nem keresett egy hétig.nem érdekelte mi van velem. Én meg talakoztam egy sráccal és boroztunk ittunk majd többször megcsokolt. Más nem volt közöttünk de nagyon megbantam! Pár napja irogat h bekuljunk ki és h szeret! De Buntudatom van mit tegyek?
2015. okt. 13. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

te mit akarsz? folytatni a kapcsolatot azzal aki valószínűleg megcsalt/meg fog csalni, vagy keresni olyat aki nem csal meg?


22F

2015. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a régit, és haladj az új felé!

5 év ment kukába, amikor elkezdett mással csajozni.

Mit akarsz még, hogy sorozatosan alázzon meg? Egyszer nem volt elég? Mennyiszer kell megtegye, hogy leessen?

Nem szeret téged. Aki szeret 5 éve, az nem társkeresőzik, és nem sms-ezget (és még ki tudja, miket csinál) egy másik nővel.

2015. okt. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám neki, hogy "tovább léptem, neked is sok sikert hozzá". Ne legyen bűntudatod, a korábbi kapcsolatod már véget ért. Elköltöztél, és ennyi.
2015. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Költözz vissza hozzá,bocsáss meg,hátha még majd később újra nőzik a kolléganőjével.
2015. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Társkeresőzött. Gondolom sejted mi ezzel a baj, ha elköltöztél. Ámíthatod magad azzal, hogy szeret, de ugyanezt fogja csinálni egy éven belül. Bűntudatod meg ne legyen.
2015. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!