Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos pasik miért nem képesek megcsinálni, amit a nő kér?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, amikor a ház körül kellene megcsinálni valamit, az ember lánya szépen kéri először, másodjára, harmadjára, utána már qrva nagy veszekedés meg anyázás után a pasi VÉGRE ráveszi magát, és méltóztat megcsinálni amit kérnek tőle. Ez lehet a wc ülőke lehajtásától kezdve az eldugult lefolyó megjavításáig bármi. Miért van az hogy a szép szóra nem reagál, csak ha már üvölt a nő mint az állat...?


Vagy bevásároló központban megy az okoskodás, hogy "de a tészta ebben a sorban van", erre mondja a nő, hogy nem az a sor, a pasi meg meg sem hallja, megy a feje után aztán csak vigyorog, ha rájön, hogy tényleg nem neki volt igaza...


2015. okt. 13. 15:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Én rácsapnám a fejedre a wc ülőkét aztán éreklődnék, hogy igy jó e
2015. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Ez jó kérdés. Az én pasim is ilyen. Egy éve élünk együtt, a lakása már azelőtt is meg volt. A wc-ben a szellőző nincsen megcsinálva, ezért mindenféle szag feljön a többi szomszédtól, nem jó a hűtő, megromlanak a kaják, nem érdekli, halálra fagyok, még nem akar befűteni, nem érdekli, én is szépen kérem, de látom nem érdekli, egyik fülén be másikon ki. Én meg kitakarítom egyedül azt a nagy lakást és már meg se dícsér.... ennyit érünk mi nők...
2015. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát jah, de ha nekik valami véletlen folytán a koszos zoknit sikerül a szennyestartóba tenniük, akkor már elvárják hogy örömódákat zengjünk... Mi meg főzünk, mosunk, takarítunk és annyit se mondanak hogy fapapucs...
2015. okt. 13. 15:30
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
Jó kérdés. Anyám is ilyen, mint te vagy, kérdező. Csodálom, hogy apu még így, 40 év után is vele van, és nem vágta még sose szájba. Mondjuk szerintem egy idő után már dafke csinálja, mert tudja, hogy tökmindegy mit tesz, annak veszekedés a vége.
2015. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha én megcsinálok mindent, akkor a páromnak miért esik nehezére egy dolgot, és azt is kb. egy havonta?


Akkor én inkább így kérdezném meg. A wc ülőke meg a többi piti dolog nem érdekel, de a többi amit előbb írtam azok igen. Ja és mert könnyebb haza menni úgy hogy a nő vacsival várja, tv nézés, szex és alvás, de cserébe ???

2015. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hjah, aztán meg megy, hogy "én megcsinálok minden férfi munkát, szóval nem értem, hogy a barátnőm miért nem tud főzni-mosni-takarítani-kiszolgálni"
2015. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Nekm i smondta az asszony, hogy rúgjak be. Mondom hurrá, irány is a hörpibe! Asztá este fejbevág a nagyobbik sodrófával, hogy ő állítólag asztat mondta, hogy "rúgjak be egy motort a két Jawa közül hogy elmehessen az asszonykórusba"...
2015. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%

Rosszul választotok ennyi az egész.Én például minden ilyet megcsinálok amint tudok róla,és van időm rá megoldani.

Sőt amit szerintetek a "nők" csinálnak,én sokszor azt is mind megcsinálom egymagam itthon...

Szóval akkor ha egy tunya,lusta embert választottatok,akiket nem érdeklik ilyenek,akkor miért csodálkoztok? De most komolyan...

24/F

2015. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk én nem szoktam vele ordítani ilyenek miatt, de nálunk is megvan,hogy vagy tízszer el kell mondani neki mire megcsinál végre valamit és nem csak megígéri,hogy majd megcsinálja egy "pillanat" múlva:D

De tényleg kb. az első 9 alkalommal csak valami ígéretet kapok, hogy egy pillanat ,nemsokkára megcsinálja. Ha elvesztem a türelmemet és határozottan odamegyek és rászólok,hogy akkor most már tényleg csinálja meg ne mindjárt,hanem most,mert fél napja már,hogy megígérte például,hogy egy "pillanat" múlva kiviszi a szemetet, akkor én vagyok a hárpia, de ha meg ráhagyom(bízva abba,hogy tényleg megcsinálja, ha már megígérte ha nem is egy pillanat múlva), akkor persze végérvényesen elfelejti megcsinálni (nem egyszer próbáltam ezt a "kedves" taktikát is alkalmazni). Megoldás ? Persze csináljak meg mindent én :)

2015. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Emancipáció van, tehát megtudod szerelni a WC deszkát te is.
2015. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!