Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, mindig kimutatta irántam szavakkal, cselekedetekkel a szerelmét, de pár hónapja nem teszi, csak nagy ritkán. Mit csináljak, hogy újra kifejezze magát?

Figyelt kérdés

Én eddig nem adtam fel. Mindennap mégis én kifejezem neki, hogy mennyire szeretem, és jól esik neki.Természetesen érzem, hogy szeret, hisz nem lennénk együtt ennyi ideje, csak hát, nem úgy mutassa ki, ahogy valamikor. Pedig tettem rá utalásokat.

Talán nekem is hanyagolnom kellene a romantikát, mert így túl sok önbizalmat nyer, és azt hiszi, hogy megtarthat bárhogyan is?

Köszönöm előre a válaszokat, a taktika ajánlásokat !

22 L 22 F



2015. okt. 13. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már elmondtad neki a problémádat? Hogy úgy érzed, hogy pár hónapja elhagyta ezeket és te hiányolod? Ne utalásokat tegyél neki, hanem BESZÉLJ vele nyílt szavakkal.


Taktikázhatsz, hogy te is leszoksz róla, de mi van, a félreérti és azt hiszi kezdesz belőle kiszeretni/van valaki más/stb? Sértődés, veszekedés, szakítás...

2015. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen beszéltem vele erről, először azt mondta, hogy próbál rajta változtatni, majd mikor észleltettem vele, hogy nem veszek észre változást, megint megemlítettem neki, amelyre csak annyit válaszolt, hogy attól, hogy mondom mi a probléma, még nem fog megváltozni.

Ezért is gondoltam arra a taktikára, hogy akkor mostmár én sem fogom kifejezni, és ha arra se reagál, mikor lássa, hogy veszít, akkor gondolom a 2 évet szépen le is zárhassuk.

2015. okt. 13. 19:00
 3/3 omba ***** válasza:
90%
Belefáradt.... nem volt az neki természetes, de megerőltette magát, hogy megszerezzen - most meg már úgy érzi, hogy sikerült, és visszatér a valós életéhez.
2015. okt. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!