Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék tovább lépni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy rossz párkapcsolatban élek,együtt élünk. A párom a kapcsolatunk elejétől fogva sokszor bántott,megsértett,amik olyan sérelmek,hogy nem tudtam megbocsátani több év elteltével sem. Azóta újabb dolgok derülnek ki abból a korszakából,amikor velem szemét volt. Mellettem társkeresők, másik facebook oldal és stb. Együtt élünk és egyre rosszabbul érzem magam mellette,de szeretem is. Ő az első kapcsolatom talán ezért is kötődöm, de közben magamat gyűlölöm, hogy hagytam azokat a dolgokat neki elkövetni ellenem. Legfőképpen azt,hogy ez nálam már nem fér bele és alapjáraton el is ítélem magam,hogy képes vagyok egy ilyen féreggel még együtt lenni.

Azóta igyekszik,mondogatja,hogy bizonyít,bizonyít,de állandóan a szavait megcáfolják a tettei. Éppen csak a szája nagy,de a tettei mást bizonyítanak. Anyagilag próbálja ezeket a fájdalmaimat elnyomni,amit nem lehet és anyagiakat nem is akarok tőle. Én érzelmi biztonságot szerettem volna..

Egyszerűen annyira sérültem, hogy képtelennek érzem magam,hogy továbblépjek és elkezdjek egyedül egy életet. Elképzelhetetlennek tartom még. Félek,hogy egyedül maradok, hiszen a mai világban nem egyszerű egy rendes embert találni.

Valami jó tanácsot tudtok nekem adni? Már csak egy-egy biztató szónak is örülnék,mert most rettegésben élek így úgy érzem. Márpedig,ha le is írtam,akkor nem alaptalan.:/

Köszönöm előre is!

26/L


2015. okt. 13. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
" a mai világban nem egyszerű egy rendes embert találni" épp most sem azzal vagy....
2015. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" Félek,hogy egyedül maradok, hiszen a mai világban nem egyszerű egy rendes embert találni. "


Es akkor inkabb szenvedsz egy ilyen hazug alak mellett?? Akkor meg is erdemled. Igy meg az eselyet sem adod meg magadnak arra, hogy normalis emberrel legyel.


Nem kar egy ilyen kapcsolatert. Ha nem akarsz tovabb serulni, azonnal pakolj es hagyd el, mert igy soha a budos eletbe nem fogod magad jobban erezni.


Ezerszer inkabb egyedul, mint egy ilyen ember mellett. Nem kell gorcsosen part keresni, plane nem ilyen helyzetben. Nem leszel attol kevesebb, ha egy kicsit (par honapot, evet, amennyi jolesik) egyedul leszel.


Magadra figyelj most egy kicsit. Koncentralj mas teruletekre az eletedben, hobbikra, baratokra, munkara, elotted a vilag, tok fiatal vagy meg.


Amikor majd elmulik benned ez az erzes (mert idovel eselyes, hogy el fog) es lelkileg megerosodsz, vagy amikor valaki kulononlegessel talalkozol, raer akkor kapcsolaton gondolkozni. Csak azert, hogy legyen, semmi ertelme.

2015. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már rég kidobtad volna az is késő lenne. De a te életed te tudod mi fér bele.Vesztenivalód gyakorlatilag nincs sz@r@bb kapcsolatod nem hiszem hogy lessz. Ezért csak nyerhetsz.
2015. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmivel nem lesz neked rosszabb egyedül, mint vele.

Így mész lefelé egy teljes önmegsemmisülésbe, amúgy miért ne találnál valami rendeset?

2015. okt. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!