Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti számonkérnétek? Rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti számonkérnétek? Rosszul esne nektek?

Figyelt kérdés
Ha szakítanátok a párotokkal távkapcsolat miatt mert kilátástalan a helyzet hogy egy helyen legyetek munka miatt. Utána 2 évvel úgy alakul hogy sikerül munkát kapni és végre nincs távolság. Újrakezditek mert szeretitek egymást. Viszont a párotoknak voltak nők a külön töltött idő alatt. Ez rosszul esne nektek vagy nem foglalkoznátok vele?
2015. okt. 13. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rosszul esne, de sehogy nem lehet a szemére vetni, mert független, szabad ember volt. Ha jól kijöttök, akkor lépj ezen túl és ne hánytorgasd fel soha, mert közös döntés volt a különválás, tehát senki nem szólhat semmit erre az időszakra. :)
2015. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne jó rágondolni, de szakítottatok mit kérnél rajta számon.

Egy jóbarátok klasszikus: dehát szakításban voltunk!!!

2015. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kernem szamon,es nem is erdekelne hogy a kulon toltott idot kivel,kikkel toltotte.
2015. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen de arra gondolok hogy mi van ha ezekkel a nőkkel nem szakította meg teljesen a kapcsolatot és összejár velük. Ő nem beszél erről, amikor rákérdezek azt mondja nincsenek már még a keresztnevüket se árulja el. Azt mondja hagyjuk már.
2015. okt. 13. 22:13
 5/16 A kérdező kommentje:
És valahol megcsalásnak gondolom. Ti megcsalásnak vennétek?
2015. okt. 13. 22:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Annak nem venném, viszont nem is ragazskodnék a pasihoz. A titkolózás miatt
2015. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Volt pár szexkapcsolata, és egy komoly együttélős kapcsolata. Amit miattam szakított meg amikor megtudta hogy ott vagyok abban a városban ahol ő. Emiatt ragaszkodom mert feladta értem a kapcsolatát. A komoly kapcsolata nem is zavart de a szexpartnerek igen mert nem ilyennek gondoltam.
2015. okt. 13. 22:21
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg korrekt, hogy nem beszél róluk, de miért is érdekelne? Neked sem tetszene, ha másnak kibeszélne. Figyelj, ha szereted, akkor tedd félre a zöldszemű szörnyecskét, mert nagyon eltudja baltázni a kapcsolatot :)
2015. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Engem kibeszélt anno, és a többi kapcsolatát is. Ezekről nem akar valamiért. Azt mondja jelentéktelen. De én azt érzem titkol valamit.
2015. okt. 13. 22:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Olvasd el a 7-es válaszod. Miattad feladott egy együttélést, amihez azért már érzelmek is szoktak tartozni, és te a szexkapcsolatok miatt aggódsz? Nekem fura, de te tudod. Én egy ilyen lépést örömmel fogadnék, mert bizonyíték, hogy engem szeret. Nem? :)
2015. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!