Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van akinek a férje ezzel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek a férje ezzel az online tankos játékkal játszik?

Figyelt kérdés
Az én férjem folyton jàtszik,hogyan tudnàm leszoktatni erröl?
2015. okt. 13. 23:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
58%

Hát.. ha Te már nem kötöd le, csak a WoT, akkor van baj.. Nem kicsi.


19/f

2015. okt. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Jó játék az, ne bántsd. :D

Vagy vetkőzz le neki mindig, ha elkezd játszani vele :D

2015. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Ez a mondat hülyeség hogy ha már nem kötöd le.

Az én férjem is játszik h1z1.

Sajnos akkor kapott rá amikor nem volt senkije.Leszoktatni nem tudjuk őket max más programot kitalálni, hogy kevesebbet játszanak, nekem azt szokta mondani jobb mint ha inna mondjuk ez tény 29N

2015. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a feleségem ilyen. y8.comozik.
2015. okt. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy kikapcsolódási lehetőségét, de tekinthető függőségnek is. Attól függ.

De egyúttal, akkor ha valaki leül TV-t nézni rendszeresen (pl. a kedvenc műsorait) az is az tulajdonképpen. Lényegében mindenkire lehet azt mondani, hogy függő. (akármitől)

Tehát a kérdés az, hogy feltétlen le kéne szoktatni? Úgymond megfosztanád a hobbijától?

Úgy gondolom, hogy nem.

Max csak csökkenteni, kevesebbet játsszon. De, ha folyton játszik, akkor nem feltétlen csak az ő hibája! Szimplán elfoglalja magát. Úgy gondolom itt mindkét félről lehet hiba.

Találj ki programokat, beszélj vele és stb! Ha pedig egy kicsit játszik, akkor te is el tudod nyilván foglalni magad. pl. TV -itt ha együtt néznétek sem beszélnétek


Visszatérve: gondolom általában mindenki néz TV-t, bár manapság kissé talán visszaszorult az internetnek köszönhetően. Ha te pl. szoktál rendszeresen TV-t nézni, akkor mit szólnál, ha a férjed azt mondaná, hogy ne nézd már, szokj le! Pedig csak 1-2 órát töltesz el, pl. megnézed a kedvenc sorozatod, vagy aktuális filmet. Te hogy reagálnál? Kissé idétlen példa és bocsi, hogy mindig a TV-t hozom fel :D De rémélem érthető valamilyen szinten, hogy mire gondolok


Elsőnek is azt kéne tudni, hogy milyen a viszonyotok? Eléggé intim kérdés, csak rátok tartozik, csak ti tudjátok. Mennyire fontos a férjednek a társasági, netán valós élet? Ugyanis egyes emberek számára fontosabb lehet egy játék, egy virtuális világ, mint a valós élet.

Tehát így látatlanban én azt mondanám, hogy ahogy előttem is írták: találj ki programokat, próbáld lefoglalni őt. Alap esetben pedig nem hiszem, hogy gondot okozna, ha kikapcsolódik egy kicsit. Inkább a mennyiséget próbáld csökkenteni, nem megszüntetni!


Gondolom a World of Tanks-ról van szó (WoT). Jó magam is játszottam vele. Bár inkább több idegeskedést okoz, mint örömet sokszor :D De, aki szereti a tankokat, annak remek kikapcsolódás tud lenni.

Nem a számítógép, és játékok oldalán állok, megértem a problémád, és teljesen jogos. De kevés az információ, így konkrét véleményt nem lehet mondani, csak feltételezéseket. Lehet nálad is hiba van, nem csak a férjednél. Próbáljátok megbeszélni, ezt nektek kell megoldani! Valamitől, valami oknál fogva ez kialakult. Mindennek van oka.

Remélem tudtam segíteni

Mindenesetre remélem sikerül valahogy a problémát orvosolni. Kívánom a legjobbakat! :)

2015. okt. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
28%
Azért, mert a férjed, már nem is játszat, nem tehet amit akar csak amit te megszabsz neki? Jó kis feleség lehetsz te is... Na én ezért nem fogok megházasodni soha az tuti... Nincs az a pénz.
2015. okt. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Ha sportolni járna el? Ha pecázni mert az lenne a hobbija? Esetleg festene órákig??? Nem lehet saját nyugis kikapcsolódása? Utalom az ilyet...

Évek óta van rebdszeres hobbim. Mindenki elfogadta. Hasznos is. Kivéve az egyik exem. Neki nem tetszett, hogy napi szinten kell gyakorolni, ahhoz hogy jobb lehessek benne. Pedig úgy ismert meg, tetszett neki eleinte. Igyekeztem úgy időzíteni ezt, hogy arra az időre essen amikor nem is lehetnénk kettesben. Nos választás elé állított.

Így járt. Nem bánom hogy eltünt. :D

Szal, hagy neki egy kis teret.

2015. okt. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, mennyit játszik. Ha csak néha, akkor igaza van annak, aki azt mondja, hogy hagyd, mert neki is kell kikapcsolódás.

De ha minden szabadidejében azt nyomkodja, az igenis idegesítő, bárki bármit mond. Otthon lehetne a családdal, ő meg elvonul tankozni. Ha neki ez jelenti a szórakozást, akkor minek akar kapcsolatot/családot? Egy felnőtt embernek tudnia kell, hol van ilyesmiben a határ, ahol a másik még nem okoz gondot. A feleség sem bejárónő szeretne lenni, aki kiszolgálja a férjet, amíg az minden szabad percében a tankot nyomkodja.

Leszoktatni nehéz lesz, mert úgy fog reagálni, mint itt sokan, hogy cak hisztizel, és neki ez jár.


Próbálj más programot kitalálni. Ha mindenre nemet mond, mert neki a tankokat kell nyomogatni, az már gáz.

2015. okt. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is és a férjem is játszunk, de nem állandóan, nem WoT-t hanem Tribal warst, néha megunjuk 1-2 évre, aztán újból játszunk, ne próbáld leszoktatni, az jóra nem vezet ha kezdesz tiltani, inkább szervezz más programot, vagy játssz te is. Szerintem előbb utóbb csak megunja ő is, nézd úgy, hogy még mindig jobb mintha szerencsejátékozna.
2015. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk mind a ketten játszunk ,stratégiai játékot,évek óta.Ilyenkor senki nem zavarja a másikat,hadd rendezze le a városát,seregeit,mert ugye játékban sokszor van olyan,hogy úgy hozza a helyzet,hogy azt nem lehet egy óra múlva,vagy éppen másnap,azt meg kell csinálni,és ezek azok a helyzetek,amit egy nem játszó társ,nem ért meg.A kapcsolatunkat nem rontja a játék,csak az időnket szerveztük át,nem jut annyi alvásra :D A együtt töltött időhöz ragaszkodunk,figyelünk ara,hogy minden nap annyi legyen,hogy egyikünk se érezze hanyagolva magát.

Ez évek alatt jól kialakult,persze kezdetben volt olyan,hogy vagy egyikünk,vagy másikunk "elszállt" a játékkal kapcsolatban,ilyenkor a másik feladata,hogy jelezze,ez túl sok.Mondjuk a legtöbb játéknál,az is odaköt a géphez,hogy a játékostársaiddal "beszélgetsz" a legtöbb játékon van chat.

Azt kellene kiderítened,hogy csak a játék ami ennyire leköti,vagy a többiekkel beszélget,érzi jól magát?Talán próbáld ki,hogy Te is regisztrálsz valamilyen játékon,ha játszol sokkal jobban megérted őt is.

Az is fontos,hogy mennyire merül bele? Ha szólsz,hogy csinálni kellene valamit,hajlandó morgás nélkül felállni a géptől?Lehet,hogy igazából nem is gépezik sokat,csak éppen Te nem tudod elfoglalni magad közben?Ha a géptől feláll,együtt vagytok,figyel rád? Vagy,utána sem?

2015. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!