Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40-éves férfi vagyok. Megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-éves férfi vagyok. Megismerkedésünk előtt egy évvel meghalt a párom gyermeke. Még nincs túl rajta. Most terhes tőlem. Későbbre terveztük. Megijedt. Besokalt. Kidobott. És elveteti. Nincs párom, gyermekem, életem. Feladom! Megérti ezt valaki?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
85%
Még gyászolhatott, és ez az újabb terhesség felpiszkálta a fel nem dolgozott érzéseit. Egy újabb terhesség újabb elköteleződést is jelent és lehet nincsen még rá kész. A helyedben elfogadnám a döntését, és megbeszélném vele, hogy támogatom benne, gyerek nélkül folytassuk. Az a gyereknek és az anyának sem jó, ha úgy érkezik, hogy egyik sem várja, milyen élet az olyan? Ha nem erőlteted a gyerek témát, a kapcsolatnak talán még lehet jövője, ha amúgy minden rendben köztetek. És ki tudja idővel akár a gyerek téma ismét szóba kerülhet, ha megérik rá.
2015. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
35%
Adj neki időt! Elsőre biztos nagy sokk lehetett neki a terhesség. Biztos hogy elveteti?
2015. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
Először én vetettem fel ,hogy vetessük el.Ez hamarosan meg is történik.De már nem akar kapcsolatot sem.Senkit.Egyedül akar lenni.Már az egészet tévedésnek tartja. Pedig nem az volt.Kicserélődött vidám és boldog volt.Ezt a családja mondta. De ez nagyon nagy trauma neki.Ezért van minden.Védekezni kellett volna tudom.De már nem tudom visszacsinálni. Én mindenben mellette vagyok.Tudja is.De nem enged.
2015. okt. 14. 18:01
 4/63 anonim ***** válasza:
19%
Olyan nőért ne bánkódj, aki képes megöletni a gyerekét!
2015. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
25%
De te miért akartad, hogy elvetesse?
2015. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
25%
Miért akartad hogy elvetesse?
2015. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
32%
Lehet ezért hátrált ki az egészből, mert te tudtad tőle mekkora fájdalom egy gyerek elvesztése mégis feldobtad, hogy vetessétek el.
2015. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Azért veteti el mert nincs túl az elvesztett gyermeke halálán!! És ez nem őt minősíti bármilyen negatív formában.Nem volt ez sem számára egyszerű és fájdalommentes döntés.Miért mondtam én ,hogy vetesse el? Mert tudom ,hogy fáj neki és tudom mi zajlik benne.Fél!És össze van zavarodva.És bármennyire is életem legnagyobb kincsével ajándékozott volna meg mégis többet ér az ő egészsége és lelki állapota.Gyermek később is lehetett volna.Ha már fel lett volna készülve rá. Ezek tudatában reménykedem hogy folytathatjuk valamikor.De azt hiszem elvesztettem mert be fog zárkózni. És én ezt nem tudom kezelni .
2015. okt. 14. 18:29
 9/63 anonim ***** válasza:
48%
De ő tudja, hogy neked kincs lenne ez a gyerek? Nem tudom, hogy veszítette el a gyereket (abortusz vagy már megszületett baba volt) tény, hogy nagyon nehéz feldolgozni, de ha azt látja, hogy még a párja/férje se áll ki mellette, akkor nem is tudja. Tarts ki mellette, s bíztosítsd róla, hogy ha e akarja vetetni akkor is mellette vagy s ha meg akarja tartani akkor is. (Persze akkor mondj ilyeneket ha mellete is akarsz maradni)
2015. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
a gyermeke 6 éves volt.Agydaganatos volt.Egy éven keresztül volt kórházban.Ő szinte minden percben mellette volt.egy reggel mikor éppen nem lehetett éjszaka mellette azzal fogadták ,hogy elment.... :( Mindenben mellette vagyok. Tisztában azzal ,hogy mit jelentene nekem.És ezért tudja azt is ,hogy mit jelent nekem lemondani róla. Én mellette maradnék gyermekkel és nélküle is. Csak jusson túl ebből az önhibáztatáson.A fájdalmán.És ne azt gondolja,hogy miatta ment el a kislány. Sajnos ilyen ez a rohadt világ. Bármiben támogatom.Szeretem mint még senki mást.Többet ér nekem mint bármi.De az a döntése,hogy nem akar kapcsolatot.Egyedül akar lenni. Ha rajtam múlna ott lennék vele.
2015. okt. 14. 19:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!