Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elment kocsmázni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elment kocsmázni, én írtam neki fbon, látta is, de nem ír vissza. Ez normális?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 22:19
1 2 3
 1/22 _Harry Potter_ ***** válasza:
66%

Ez aztán a párkapcsolati probléma, gratulálok Emese!


Remélem kétszer is megnézted, hogy milyen kategóriában vagy, és milyen kérdések jönnek ide, mielőtt kiírtad ezt a maszlagot.


(Egyébként ilyen buta nőnek én se írnék vissza...)

2015. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom. Lehet csak nincs kedve visszairni
2015. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem képes írni.
2015. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Szerintem csak egy kicsit be van baszcsizva.
2015. okt. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Kedves első, pl hogy hogyan kell lovagolni és más férje játszik e tankos játékkal? :d
2015. okt. 14. 22:29
 6/22 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz rajta. Ha van be van állva akkor 2 lehetőség van. Ír egy regényt aminek a felét nem érted a másiknak meg nincs értelme vagy látja csak fel se fogja hogy írtál neki. nem para.
2015. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha társaságban vagyok, én se. írok vissza, csak ha sürgős.

Mondjuk a férjem nem is szokott ilyenkor más okból írni.

Én se zargatom ha ő megy valahová a barátaival, csakis vészhelyzet esetén (eddig egyszer fordult elő)

Szerintem, ha barátokkal vagy rokonokkal vagyunk, kifejezetten bunkóság SMSezni, facebook messengerezni, viberezni, whatsappozni...stb.

2015. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerinted azért ment kocsmába, hogy veled beszélgessen facebookon?
2015. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen jogos csak eddig szoktunk írni ha ment
2015. okt. 14. 22:44
 10/22 _Harry Potter_ ***** válasza:

"Kedves első, pl hogy hogyan kell lovagolni és más férje játszik e tankos játékkal? :d"


Kedves Kérdező! - hogy maradjunk a formalitásnál. :-)


Vannak itt butus kérdések, de pl a lovaglás egy létező probléma. A szexhez nem mindenki ért, segítségre szorul, és ez még akkor is igaz, ha elvicceljük, mert poénos a kérdés.


De ez, amit kiírtál... Most tényleg az a legnagyobb problémád, hogy FB-n, nem írnak vissza? :D Nem lehetsz több 15-nél az biztos... És egyáltalán ezt miért kellett megkérdezni, tényleg nem tudsz alternatívákat elgondolni, és még el is várod, hogy ezt a kérdés komolyan legyen véve? :D Ezek után drága, már csak egyetlen feladatod van: oszd meg ezt a kérdést FB-n, hátha kapsz rá 1000 lájkot, akkor talán felveheted a versenyt az oldal celebjeivel. Egyébként ez az egész FB olcsó játék hülye gyerekeknek, sorry xD

2015. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!